У MetaMask невдовзі можна буде зберігати BTC

У MetaMask невдовзі можна буде зберігати BTC

Підтримку біткоїна до гарячого гаманця розробники можуть додати вже у червні.

Популярний некастодіальний криптовалютний гаманець MetaMask планує додати підтримку біткоїна протягом найближчого місяця. Про це повідомляє The Block.

Включення біткоїна може значно розширити користувацьку базу та функціональність гаманця. MetaMask дозволив використовувати додатки на JavaScript, що сприяє більш різноманітній підтримці блокчейнів.

Минулого року MetaMask досяг 22 млн завантажень, що зробило його найпопулярнішим цифровим гаманцем. Нещодавно гаманець також додав сповіщення про безпеку на основі Blockaid з метою максимізації захисту коштів клієнтів.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Про гаманець MetaMask

MetaMask – це популярний гарячий гаманець із підтримкою цифрових активів, а також розширення для браузера. Він дозволяє користувачам керувати, зберігати й взаємодіяти з цифровими активами й децентралізованими додатками (dApps) у різних мережах.

У 2023 році MetaMask представив Snaps – додатки на основі JavaScript, які розширюють функціональність гаманця, забезпечуючи більшу гнучкість та інтеграцію з різними блокчейн-сервісами.

Попередні плани

Ініціативу щодо інтеграції біткоїна у MetaMask менеджмент проєкту оприлюднив ще у вересні 2023 року, але без зазначення конкретних термінів. Але невдовзі користувачі зможуть обмінювати альткоїни на BTC дешевше, ніж при використанні централізованих бірж. Оновлення також дозволить користувачам додавати новий функціонал, що представлений незалежними розробниками. Обмін інших цифрових активів на біткоїн потребуватиме лише пари кліків та підпису транзакції.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024