Blockstream розгорнув 100 000 нод у мережі Lightning

Blockstream розгорнув 100 000 нод у мережі Lightning

Протокол другого рівня Біткоїна стає дедалі популярнішим серед користувачів у різних регіонах світу.

Кількість активних нод у мережі Lightning Network, що розгорнула компанія Blockstream, 13 травня перевищила 100 000 одиниць. Про це повідомляє її дочірня компанія Greenlight.

Ця тенденція свідчить про все більше прийняття другого рівня блокчейну Біткоїна. Серед головних чинників такого тренду: бажання мінімізувати комісійні витрати, пришвидшити перекази, а також зростання глобального інтересу до Біткоїна серед широкого загалу після халвінгу.

«Ми офіційно перетнули позначку в 100 000 нод Blockstream у глобальній мережі Lightning Network! Ці ноди працюють з такими додатками, як Relai, Green Wallet та іншими. Вони надають доступ до миттєвих, приватних і дешевих некастодіальних біткоїн-платежів!» — йдеться у повідомленні.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Про компанію Blockstream

Blockstream — це відома Біткоїн-компанія, що була заснована у 2014 році. Компанія пропонує ряд продуктів і послуг, пов'язаних з Біткоїном: сайдчейни, блокчейн-інфраструктуру та рішення для забезпечення безпеки.

Одним з помітних внесків Blockstream в екосистему Біткоїна є розробка Liquid Network — сайдчейну для Біткоїна. Він забезпечує швидкі та конфіденційні транзакції між учасниками. Крім того, Blockstream бере участь у різних інших проєктах, спрямованих на покращення масштабованості, конфіденційності та безпеки Біткоїна.

Пропускна здатність мережі

Збільшення попиту на мікротранзакції позначилося й на динаміці пропускної здатності мережі Lightning Network. У березні вона зросла на 37% та досягла історичного максимуму в $325 млн. Проте потужність у біткоїн-вимірі знизилася на 5%. Збільшення пропускної здатності у доларах США збігається з позитивною динамікою курсу BTC, який від початку року виріс у півтора рази.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024