Гаманець Keystone адаптували для біткоїнерів

Гаманець Keystone адаптували для біткоїнерів

Компанія запропонувала новий варіант прошивки для тих користувачів, хто зберігає виключно BTC.

Компанія-виробник апаратних гаманців Keystone додала Bitcoin-only прошивку до своєї останньої моделі Keystone 3 Pro. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Це оновлення має на меті надати користувачам більш надійний та зручний функціонал, враховуючи відгуки Біткоїн-спільноти. Генеральний директор Лісін Лю підкреслив прихильність компанії до безпеки. Програмний код був переписаний на мову програмування Rust, відому своєю мінімальною вразливістю до багів.

Компанія використовує відкритий вихідний код, що дозволяє всім охочим у будь-який час перевірити його цілісність. Прошивка підтримує такі функції, як реалізація резервного копіювання Shamir Backup і можливість імпортувати три різні seed-фрази, що підвищує загальну безпеку управління біткоїнами на пристрої.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Інші інновації

На додаток до посилення безпеки Keystone 3 Pro може похвалитися кількома елементами дизайну, орієнтованими на безпеку. Вони включають повітряні зазори, три чипи Secure Element і вбудований механізм самознищення для захисту від фізичного втручання.

Пристрій також приділяє особливу увагу покращенню зручності використання, легко інтегруючись з популярними гарячими гаманцями, такими як Blue Wallet та Sparrow Wallet. Модель Keystone 3 Pro коштує $129 і доступна для замовлення на вебсайті компанії, Amazon та Newegg.

Популярні біткоїн-гаманці

Наразі серед біткоїнерів найбільшу популярність мають наступні апаратні гаманці: Coldcard MK4 та Q1 від Coinkite, Model T та Safe 3 від Trezor, BitBox02 від Shift Cryptocurrency та Jade від Blockstream. Більшість з них знаходяться у ціновому діапазоні $100-200.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024