RGB інтегрував технологію Liquid

RGB інтегрував технологію Liquid

Смартконтракти тепер зможуть працювати у двох ланцюжках – Біткоїна та Liquid Network.

У нову версію протоколу RGB v0.11 було інтегровано технологію Liquid. Про це повідомила компанія-розробник LNP/BP Standards Association у соціальній мережі X.

«Мережа Liquid – це розв’язання питання швидких і недорогих транзакцій, коли Lightning неможливо використовувати через проблеми з ліквідністю або маршрутизацією (відсутність вхідної ліквідності в даному активі або, як у випадку з NFT, маршрутизація неможлива)», – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що смартконтракти RGB можуть працювати у двох ланцюжках – Біткоїна та Liquid.

Що таке Liquid

Liquid Network – це рішення другого рівня, розроблене компанією Blockstream, призначене для прискорення та спрощення транзакцій з біткоїнами. Це децентралізована мережа, яка є сайдчейном, дозволяючи користувачам переміщати монети між блокчейном Біткоїна та Liquid Network.

Головними перевагами Liquid є підвищена швидкість транзакцій та поліпшена конфіденційність. Транзакції в мережі Liquid обробляються швидше, ніж в основному блокчейні Біткоїна, що робить її привабливою для трейдерів і бірж, які прагнуть швидко переміщати кошти.

Крім того, Liquid забезпечує додаткову анонімність завдяки конфіденційним транзакціям, які приховують суми та типи активів. Це робить Liquid важливим доповненням до екосистеми Біткоїна, пропонуючи рішення для масштабованості та приватності, які є ключовими викликами для блокчейну Біткоїна.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще застосовує RGB

Систему смартконтрактів, що працює на другому рівні блокчейну Біткоїна (RGB), активно застосовує емітент стейблкоїнів Tether. У компанії зазначили, що RGB працює як в основній мережі Біткоїна, так і в мережі Lightning, забезпечуючи хорошу масштабованість.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024