Breez спростить роботу LN-гаманців з фіатом

Breez спростить роботу LN-гаманців з фіатом

Покращена інтеграція транзакцій у біткоїнах та фіатних валютах прискорить перехід торгових мереж на використання Lightning Network.

Lightning-клієнт Breez представив відкритий стандарт API під назвою FiatLink, що спрямований на інтеграцію фіата безпосередньо в гаманці та додатки Lightning. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Нововведення усуває поточні технічні перешкоди, такі як відсутність підтримки Lightning Network у багатьох брокерських компаніях і складність інтеграції декількох пропрієтарних API.

Включивши FiatLink в Breez SDK, розробники отримують доступ до уніфікованого рішення, що дозволяє безперешкодно інтегрувати різні брокерські сервіси у свої додатки без додаткових витрат на розробку.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Додаткові переваги

Цей стандартизований інтерфейс не тільки спрощує процес інтеграції, але й сприяє взаємодії між різними брокерами та додатками. FiatLink підтримує різні способи оплати: SEPA, кредитні картки та банківські перекази. Це дозволяє користувачам запитувати котирування, підтверджувати замовлення та завершувати транзакції в межах встановлених лімітів без складної процедури KYC («знай свого клієнта») для транзакцій до 1000 CHF.

Крім того, система полегшує виведення коштів через LNURL-Withdraw, що дозволяє користувачам отримувати біткоїни через рахунки-фактури Lightning або адреси в ланцюжку, якщо обробка транзакцій Lightning не вдається.

Lightning-інтеграції інших гаманців

Біткоїн-гаманець Relai з брокерськими функціями також став підтримувати Lightning Network (LN). Спочатку підтримка Lightning була реалізована в межах закритої бета-версії, розрахованої лише на запрошених користувачів, але поступово перейшла у відкритий доступ до кінця четвертого кварталу 2023 року. З початку 2024 року Relai розширить інтеграцію, щоб направляти покупки через свій брокерський сервіс безпосередньо в Lightning-гаманці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024