Breez спростить роботу LN-гаманців з фіатом

Breez спростить роботу LN-гаманців з фіатом

Покращена інтеграція транзакцій у біткоїнах та фіатних валютах прискорить перехід торгових мереж на використання Lightning Network.

Lightning-клієнт Breez представив відкритий стандарт API під назвою FiatLink, що спрямований на інтеграцію фіата безпосередньо в гаманці та додатки Lightning. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Нововведення усуває поточні технічні перешкоди, такі як відсутність підтримки Lightning Network у багатьох брокерських компаніях і складність інтеграції декількох пропрієтарних API.

Включивши FiatLink в Breez SDK, розробники отримують доступ до уніфікованого рішення, що дозволяє безперешкодно інтегрувати різні брокерські сервіси у свої додатки без додаткових витрат на розробку.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Додаткові переваги

Цей стандартизований інтерфейс не тільки спрощує процес інтеграції, але й сприяє взаємодії між різними брокерами та додатками. FiatLink підтримує різні способи оплати: SEPA, кредитні картки та банківські перекази. Це дозволяє користувачам запитувати котирування, підтверджувати замовлення та завершувати транзакції в межах встановлених лімітів без складної процедури KYC («знай свого клієнта») для транзакцій до 1000 CHF.

Крім того, система полегшує виведення коштів через LNURL-Withdraw, що дозволяє користувачам отримувати біткоїни через рахунки-фактури Lightning або адреси в ланцюжку, якщо обробка транзакцій Lightning не вдається.

Lightning-інтеграції інших гаманців

Біткоїн-гаманець Relai з брокерськими функціями також став підтримувати Lightning Network (LN). Спочатку підтримка Lightning була реалізована в межах закритої бета-версії, розрахованої лише на запрошених користувачів, але поступово перейшла у відкритий доступ до кінця четвертого кварталу 2023 року. З початку 2024 року Relai розширить інтеграцію, щоб направляти покупки через свій брокерський сервіс безпосередньо в Lightning-гаманці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024