BTC тепер можна надсилати за допомогою текстових повідомлень

BTC тепер можна надсилати за допомогою текстових повідомлень

Нову послугу для трансграничних переказів запропонувала біржа River

Біржа River презентувала свій новий продукт River Link, що дозволяє здійснювати транскордонні біткоїн-платежі за допомогою текстових повідомлень. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Користувачі можуть надсилати River Link через текстові повідомлення, електронну пошту, WhatsApp, Signal, Telegram або будь-який інший застосунок для обміну повідомленнями. Користувачі можуть отримати біткоїн, відправлений через River Link, на будь-який гаманець у будь-якій точці світу.

«Традиційні платежі в біткоїнах незручні. Фінтех-компанії намагалися розв’язати цю проблему, змушуючи обох користувачів здійснювати транзакції в тому самому застосунку. Хоча це й покращує досвід, але обмежує вибір користувачів і диктує, яким застосунком вони мають користуватися. River переосмислила досвід оплати біткоїнами за допомогою River Link. Це орієнтована на користувача функція, що відповідає етиці Біткоїна – відкритій мережі», – розповів генеральний директор River Алекс Лейшман.

Біржа розглядає River Link як великий крок на шляху до досягнення своєї мети – зробити біткоїн головним засобом обміну в усьому світі.

Що потрібно знати про River

River – це фінансова установа, заснована у 2019 році, орієнтована тільки на біткоїн-клієнтів і прагне розширити можливості біткоїн-інвесторів. Компанія спеціалізується на забезпеченні безпеки, надійності фінансових послуг та клієнтського досвіду світового класу для приватних осіб та організацій, які бажають інвестувати у біткоїн.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще дозволяє переказувати BTC через месенджери

Схожа функція з пересиланням біткоїнів за посиланням через месенджери з'явилася у гаманця Coinbase.

Натиснувши на посилання, одержувач перейде до магазину застосунків свого пристрою, щоб завантажити Coinbase Wallet, якщо він ще не завантажений. Потім можна створити гаманець в один клік.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024