Lightning Labs представила протокол для випуску активів на Біткоїні

Lightning Labs представила протокол для випуску активів на Біткоїні

Taproot Assets дозволяє працювати зі стейблкоїнами та реальними активами на блокчейні Біткоїна.

Lightning Labs представила альфа-версію Taproot Assets, протоколу, розробленого для полегшення випуску стейблкоінів і реальних активів в мережі Біткоїна і Lightning Network. Про це повідомляє команда проєкту на своїй сторінці у соцмережі Х (Twitter).

Поточна версія, Taproot Assets v 0.3, пропонує розробникам можливість випуску, управління та дослідження різних активів на блокчейні Біткоїна. Ця розробка розглядається як крок до того, щоб дозволити випускати майже будь-які валюти та активи й миттєво проводити розрахунки за валютними транзакціями через Lightning Network.

Шляхом маршрутизації поточної ліквідності біткоїна в мережі Lightning Network новий реліз має на меті розширити вплив біткоїна і наблизити його до того, щоб стати глобальною мережею маршрутизації для «інтернету грошей».

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Бачення Lightning Labs

Раян Джентрі, директор з розвитку бізнесу в Lightning Labs, відзначив величезний попит з боку розробників на додатки для стейблкоінів на Біткоїні, підкресливши важливість цих активів у глобальному масштабі. Альфа-версія Taproot Assets для основної мережі вважається фазою тестування, що вказує на те, що розробка не знаходиться в остаточному стані, і очікується, що спільнота оцінить її на предмет наявності потенційних проблем.

Ця ініціатива Lightning Labs є частиною постійних зусиль, спрямованих на розширення можливостей Біткоїна, а інші розробки, такі як Біткоїн-драйвчейн, спайдерчейн від Botanix Labs і BitVM, також сприяють досягненню цієї мети в екосистемі Біткоїна.

Оновлення Taproot Assets

Команда Lightning Labs у травні представила нову версію протоколу Taproot Assets. Розробники вважають, що розміщення об’ємних записів Ordinals на базовому рівні блокчейну Біткоїна є вкрай нераціональним. Натомість доцільно використовувати другий рівень для зниження попиту на розмір блоку та розв’язання проблеми масштабованості.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023