Lightning Labs оновила протокол Taproot Assets

Lightning Labs оновила протокол Taproot Assets

Розробники намагаються розв’язати проблему перевантаженості мемпулу внаслідок використання протоколу Ordinals.

Команда Lightning Labs 16 травня представила нову версію протоколу Taproot Assets. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Розробники вважають, що розміщення об’ємних записів Ordinals на базовому рівні блокчейну Біткоїна є вкрай нераціональним. Натомість доцільно використовувати другий рівень для зниження попиту на розмір блоку та розв’язання проблеми масштабованості.

Представники Lightning Labs зазначають, що всі активи, що представлені у вигляді BRC-20 токенів будуть інтегровані у Lightning Network із відповідними посередниками, гаманцями та біржами. Отже, не буде потреби у створенні нової екосистеми з нуля.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке Taproot Assets

Taproot Assets – це протокол, що раніше був відомий під назвою Taro, але пройшов ребрендинг після судової вимоги від іншої компанії щодо зміни назви. Протокол Taproot Assets, за заявами його розробників, є більш ефективним рішенням для розгортання нових активів на Біткоїні в порівнянні з наявними методами, такими як JavaScript Object Notation (JSON).

Він дозволяє користувачам легко переходити в мережу Lightning для здійснення швидких і дешевих транзакцій. У такий спосіб використання протоколу Ordinals не створюватиме проблем на базовому рівні блокчейну.

Комісії у мережі

Запуск протоколу Ordinals призвів до значного зростання попиту на простір блоків та комісій у мережі. Хоча це створює додатковий дохід для майнерів, використання блокчейну Біткоїна стає проблематичним для звичайних користувачів. Певне поліпшення відбулося минулого тижня, коли комісії знизилися у 2-3 рази та досягли рівня у 50 sat/vB ($1,9).

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024