Trezor представив два нових гаманці

Trezor представив два нових гаманці

Одну з версій Trezor Safe 3, призначену тільки для біткоїна, буде випущено в обмеженій кількості.

Компанія Trezor на честь свого десятиліття 12 жовтня представила два апаратних гаманці Trezor Safe 3, а також рішення щодо зберігання закритих ключів Trezor Keep Metal. Про це повідомляє Cointelegraph.

Trezor Safe 3 продається за ціною $79 і доступний у чотирьох кольорах: золотому, срібному, рожевому та чорному. Він містить захисний елемент, розроблений у співпраці зі стороннім виробником, і дотримується принципів відкритого коду. Safe 3 інтегрований з мобільним застосунком Trezor Suite. Пристрій підтримує біткоїн і низку криптовалют.

Крім Trezor Safe 3 компанія Trezor також представила власне рішення для фізичного зберігання закритих ключів – Trezor Keep Metal. Як відомо, збереження seed-фрази або закритого ключа набагато важливіше, ніж збереження апаратного гаманця, оскільки користувачі можуть відновити доступ до гаманця навіть у разі його втрати або пошкодження.

Trezor представив два нових гаманці
Trezor Safe 3. Джерело: соцмережа Х

Кінцевим продуктом цього випуску є обмежена серія пристроїв. Trezor Safe 3 призначена тільки для біткоїнів. Ця версія обмежена 2013 екземплярами, і з кожного продажу виділятимуться по $22 на місію Академії Trezor з розширення прав і можливостей малозабезпечених та маргіналізованих спільнот.

Про компанію Trezor

Компанія Trezor, заснована у 2013 році, є одним з найбільших світових виробників апаратних гаманців, що дозволяють користувачам зберігати біткоїни.

Перший гаманець Trezor One, випущений 2014 року, і досі продається, пропонуючи базову функціональність для довгострокового зберігання цифрових активів.

Функція CoinJoin у гаманцях Trezor

У серпні Trezor оголосила про запуск функції CoinJoin для пристроїв Trezor Model One. Нововведення дозволяє користувачам гаманців Trezor, незалежно від їхнього пристрою, підвищити конфіденційність біткоїн-транзакцій.

Раніше функція була реалізована у Trezor Model T завдяки інтеграції з Wasabi Wallet.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023