Trezor представив два нових гаманці

Trezor представив два нових гаманці

Одну з версій Trezor Safe 3, призначену тільки для біткоїна, буде випущено в обмеженій кількості.

Компанія Trezor на честь свого десятиліття 12 жовтня представила два апаратних гаманці Trezor Safe 3, а також рішення щодо зберігання закритих ключів Trezor Keep Metal. Про це повідомляє Cointelegraph.

Trezor Safe 3 продається за ціною $79 і доступний у чотирьох кольорах: золотому, срібному, рожевому та чорному. Він містить захисний елемент, розроблений у співпраці зі стороннім виробником, і дотримується принципів відкритого коду. Safe 3 інтегрований з мобільним застосунком Trezor Suite. Пристрій підтримує біткоїн і низку криптовалют.

Крім Trezor Safe 3 компанія Trezor також представила власне рішення для фізичного зберігання закритих ключів – Trezor Keep Metal. Як відомо, збереження seed-фрази або закритого ключа набагато важливіше, ніж збереження апаратного гаманця, оскільки користувачі можуть відновити доступ до гаманця навіть у разі його втрати або пошкодження.

Trezor представив два нових гаманці
Trezor Safe 3. Джерело: соцмережа Х

Кінцевим продуктом цього випуску є обмежена серія пристроїв. Trezor Safe 3 призначена тільки для біткоїнів. Ця версія обмежена 2013 екземплярами, і з кожного продажу виділятимуться по $22 на місію Академії Trezor з розширення прав і можливостей малозабезпечених та маргіналізованих спільнот.

Про компанію Trezor

Компанія Trezor, заснована у 2013 році, є одним з найбільших світових виробників апаратних гаманців, що дозволяють користувачам зберігати біткоїни.

Перший гаманець Trezor One, випущений 2014 року, і досі продається, пропонуючи базову функціональність для довгострокового зберігання цифрових активів.

Функція CoinJoin у гаманцях Trezor

У серпні Trezor оголосила про запуск функції CoinJoin для пристроїв Trezor Model One. Нововведення дозволяє користувачам гаманців Trezor, незалежно від їхнього пристрою, підвищити конфіденційність біткоїн-транзакцій.

Раніше функція була реалізована у Trezor Model T завдяки інтеграції з Wasabi Wallet.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024