Майнінг – питання національної безпеки

Майнінг – питання національної безпеки

Зміцнення мережі для забезпечення доступності надлишкової електроенергії в зимові місяці є питанням національної безпеки, а індустрія майнінгу може допомогти.

Наближається зима, а це означає зміну попиту на електроенергію та перерозподіл потужностей з виробництва електроенергії. У найхолодніші місяці року північна півкуля отримує менше прямого сонячного світла, що дуже ускладнює сонячну генерацію. Інфраструктура не пристосована до погодних умов, які я, як житель Айови, назвав би «звичайною зимою».

Це означає, що необхідна ізоляція трубопроводів для запобігання замерзанню та утворенню кристалів льоду. Це також означає потребу у гідравлічній рідині легшої ваги, яка призначена для холодної погоди та зберігає свою в'язкість для функцій змащення та розподілу тиску; або в ущільнювальних кільцях/рішеннях іншої щільності або полімеру, який запобігає надмірній усадці при низьких температурах; запобігання витоку та втрати тиску. А також потрібно враховувати, які частини обладнання зазнають прямого впливу елементів, а не ізоляції. Це була поширена проблема, коли я працював спеціалістом з гідравліки літаків в армії в Айові, а потім мене направили на Близький Схід; весь інвентар та операційне обладнання повинно бути переоснащено відповідно до умов, у яких воно буде працювати.

Це може призвести до збільшення навантаження на незалежних операторів послуг (ISO), таких як ERCOT. Але це навантаження на ERCOT виникає лише тоді, коли окремі оператори виробництва та розподілу електроенергії не підготовлені належним чином. Я не знаю, наскільки добре підготувалась мережа ERCOT після шторму Winter Storm Uri, але, з огляду на складнощі з доставлянням і виконанням останнім часом, найбезпечніше припустити, що не всі будуть готові до потенційно суворої зими. Це означає, що такі організації, як ERCOT, повинні вже зараз готувати стратегії перерозподілу потужності там, де і коли це необхідно, щоб уникнути катастроф, які виникають після аномальних зимових погодних явищ у непідготовленій мережі.

«Найкращий захист – це напад».

П'єр Рошар опублікував презентацію, в якій обговорюється, як Біткоїн-майнери можуть обслуговувати ERCOT, надаючи допоміжні послуги, але це лише верхівка айсберга.

У травні 2023 року я написав концепцію для Simply Bitcoin, в якій докладно описую, як інфраструктура розподілу електроенергії може отримати вигоду від Біткоїн-майнінгу. Цей підхід використовує стратегію підвищення надійності мережі шляхом збільшення попиту на електроенергію користуючись з постійного та гнучкого навантаження.

Використання Біткоїн-майнерів дозволяє тримати пікові електростанції та великі потужності з виробництва електроенергії «розігрітими» та забезпечувати потік електронів та молекул, і коли настане зимова погода, знадобиться лише перенаправити потік. Сьогодні Біткоїн-майнери здатні взяти на себе цей тягар більш ефективно, ніж будь-яка інша галузь, оскільки, в порівнянні з іншими, вони можуть вимикатися та включатися за менший проміжок часу. Це дозволить Біткоїн-майнерам виступати як авангард у балансуванні мережі, а не покладатися на такі галузі, як металургія (яка впливає на набагато більше компонентів у низхідному напрямку, ніж Біткоїн-майнери).

Не забуваймо про додаткові переваги уловлювання та перерозподілу тепла, що виділяється ASIC. У Twitter є безліч людей (я ніколи не називатиму цей застосунок «X»), які використовують стратегії домашнього майнінгу для генерування тепла для пральних машин, водонагрівачів і т.д. Коли на кону гроші, і захист дорогої інфраструктури необхідний, жодну стратегію не слід скидати з рахунків. Особливо коли така можливість надається безплатно в ході звичайних операцій.

Це мережева інфраструктура, яка забезпечується Біткоїн-майнінгом. Це питання національної безпеки.

Це гостьовий пост Майка Хобарта. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024