Майнер Nodal Power залучив $13 млн інвестицій

Майнер Nodal Power залучив $13 млн інвестицій

Кошти підуть на будівництво двох електростанцій, що працюють на спалюванні метану.

Майнінгова компанія Nodal Power, яка для видобутку біткоїнів використовує викиди метану на сміттєзвалищах, оголосила про те, що їй вдалося залучити $13 млн у межах початкового раунду фінансування. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Значна частина коштів вже спрямована на будівництво та експлуатацію двох електростанцій на території США. Перший об'єкт, розташований на південному сході США, спрямовує електроенергію, отриману з газу на звалищі, до місцевої комунальної мережі. На цьому майданчику розташований дата-центр, що дозволяє ефективно розподіляти енергію між комунальними службами та майнінговим центром.

Планується виділити додаткові кошти на створення третього майданчика, який мають побудувати на початку 2024 року. Усі три об'єкти об'єднує загальна мета – отримання відновлюваної електроенергії з метану, що утворюється в процесі розкладання органічних відходів на звалищах.

«Ми розробили рішення, спеціально призначені для невеликих звалищ, які дозволяють нам вивести на ринок ці незатребувані ресурси. Наша технологія та підхід, заснований на принципі «енергія понад усе», здатні вплинути на місцеві енергетичні ринки», – заявив генеральний директор Nodal Power Браян Блек.

Ініціатива Nodal Power здатна суттєво скоротити викиди метану, що утворюється на звалищах. Відомо, що метан, який є потужним парниковим газом, у 25 разів сильніше утримує тепло, аніж вуглекислий газ. Компанія пропонує спалювати метан у генераторах, що дозволяє не лише знизити викиди метану, а й скоротити викиди вуглекислого газу порівняно з традиційними методами спалювання факельним способом чи вентиляцією. Таким чином, ресурс, що раніше не використовувався, перетворюється на корисне джерело енергії.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг стає дедалі більш екологічним

Аудиторська компанія з «великої четвірки» KPMG у липневому звіті визнала потенціал майнінгу біткоїнів у зниженні вуглецевого сліду в атмосфері.

Так, автори звіту зазначають, що майнінг продемонстрував здатність балансувати навантаження в енергосистемах, оскільки він може швидко знижувати енергоспоживання у період підвищеного попиту. Це може стати в нагоді виробникам відновлюваної енергії.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023