Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу

Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу

Luxor описує свою нову методологію для підвищення точності прогнозів складності біткоїн-майнінгу.

З моменту створення Біткоїна складність мережі зросла з 1 до 48,71 трильйона хешів, які теоретично мають бути згенеровані майнером для знаходження блока-переможця. Це означає, що сьогодні майнити Біткоїн-блок у 48,71 трлн разів складніше, ніж у 2009 році, коли майнінг тільки з'явився – сукупне зростання становить 20,64% на місяць.

На момент написання цієї статті складність Біткоїна знаходиться на рекордно високому рівні, а це означає, що майнери – на основі BTC – отримують менше винагороди на одиницю хешрейту, ніж будь-коли раніше. Поряд з ціною біткоїна складність Біткоїна є основним фактором, який впливає на прибутковість від хешрейту (дохід від майнінгу на одиницю хешрейту), тому майнери зацікавлені у прогнозуванні тенденцій зростання хешрейту та складності Біткоїна для бізнес-планування.

З цією метою майнери та біткоїнери розробили метод постійного часу блоку для оцінки майбутніх коригувань, але цей метод зазвичай переоцінює або недооцінює зміни складності на початку кожної епохи складності.

Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу
Джерело: Hashrate Index

Щоб покращити це, команда Luxor Technologies розробила новий метод під назвою «метод ковзного блоку», який ми детальніше описали у нещодавньому звіті про прогнозування складності майнінгу біткоїнів.

Залишається лише сподіватися, що метод ковзних блоків для прогнозування складності Біткоїна може надати майнерам, інвесторам та хешрейт-трейдерам найкращий інструмент для планування змін складності.

«Метод ковзного блоку» від Luxor для прогнозування коригувань складності

Для цього звіту ми розробили новий метод прогнозування часових рядів для подальших коригувань складності, який підвищує точність на початку епохи, порівняно з методом постійного часу блоку. Ми називаємо це «метод ковзного блоку 2015, зважений за квадратним коренем, скоригований по епосі» (або просто «метод ковзного блоку», «метод скоригованого блоку часу» або «метод подвійної епохи»).

Цей новий метод покращує метод постійного часу блоку на початку епохи, у тому числі час блоків із попередніх 2015 блоків, а не лише блоків з поточної епохи, що може спотворити прогнози на початку епохи через відсутність точок даних. Щоб врахувати зміну складності мережі між епохами, час блоку в попередній епосі коригується попереднім коригуванням. І, зрештою, ми зважуємо середній час блоків поточної епохи з квадратом пропорції через епоху. Цей останній крок повинен зменшити вплив часу блоку з попередньої епохи в міру просування поточної епохи, оскільки ці значення фактично не визначають подальше коригування.

На наведеній нижче діаграмі ми бачимо через довірчі інтервали, що новий метод працював краще, ніж стара модель на початку епохи до блоку 650, але після цього він працював трохи гірше:

Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу
Складність прогнозування довірчих інтервалів. Джерела: Luxor, Hashrate Index.

Цей прогноз, звичайно, призначений лише для прогнозування наступного коригування складності. Що, якби ми захотіли прогнозувати, скажімо, на рік уперед?

Довгострокове прогнозування складності майнінгу біткоїна

Luxor також розробив моделі для довгострокового прогнозування складності, але ці моделі, очевидно, набагато складніші, оскільки охоплюють триваліший період часу.

У нашій моделі ціна біткоїна, комісійні за транзакції та винагорода на блок використовуються як вихідні дані з боку попиту, а з боку пропозиції – внутрішні дані про оцінку виробництва ASIC та розподіл операційних витрат по галузі. Використовуючи ці вхідні дані, модель розраховує рівноважний хешрейт, складність та прибутковість за 18-місячні періоди.

Структура моделі відбиває реальність; хешрейт, складність і прибутковість є ендогенними для системи, а не екзогенними детермінантами один одного. Ми також можемо аналізувати чутливість за допомогою моделі для всіх вхідних даних. Наприклад, ми можемо спрогнозувати рівноважну швидкість хешування, складність та прибутковість у діапазоні ціни біткоїна.

На наведених нижче діаграмах представлені прогнози на основі нашої оновленої моделі попиту та пропозиції хешрейту. Вона надає оцінки для флет, бичачих та ведмежих цінових сценаріїв біткоїна.

Метод ковзного блоку: новий спосіб прогнозування складності майнінгу
Флет, бичачий та ведмежий сценарії для хешрейту та прибутковості від хешрейту. Джерела: Luxor, Hashrate Index.

Флет, бичачий та ведмежий сценарії для хешрейту та прибутковості від хешрейту. Джерела: Luxor, Hashrate Index.

Оновлення прогнозів про хешрейт, складність і прибутковість

Хешрейт – це новий клас активів та ринок цифрових товарів. Учасникам ринку хешрейту, таким як Біткоїн-майнери, хостери, кредитори, інвестори та трейдери, необхідний доступ до ретельного економічного аналізу та даних, доступних на інших товарних ринках.

Luxor зобов'язується надавати цей аналіз та прогнози щокварталу. Ви можете дізнатися більше тут.

Це гостьовий пост Коліна Харпера. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024
Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Розробники програмного забезпечення Біткоїна працюють над покращенням взаємодії з питань безпеки. Bitcoin Magazine 10 липня 2024