У США за допомоги банківських карт тепер можна заробити BTC

У США за допомоги банківських карт тепер можна заробити BTC

Новий сервіс нараховує біткоїни за покупки в магазинах або онлайн

The Bitcoin Company, компанія що спеціалізується на винагородах у біткоїнах, запустила функцію під назвою Card Linked Offers (CLOs). Вона дозволяє користувачам заробляти BTC-винагороди за допомогою кредитних та дебетових карток, повідомляє Bitcoin Magazine.

Завдяки новій функції користувачі зможуть автоматично отримувати біткоїн-бонуси за покупки з використанням карток у таких магазинах як Allbirds, Peet's Coffee, Circle K, Gap, PetSmart та інших.

Функція CLOs поки що доступна лише у США. Компанія планує з часом розширити список країн і продавців, які беруть участь у програмі.

Як заробляти BTC-бонуси за допомогою CLOs

Для того, щоб почати заробляти BTC, користувачам потрібно один раз прив'язати свою карту в додатку Bitcoin Company, щоб одноразово налаштувати CLOs.

Після цього вони будуть заробляти біткоїни щоразу, коли здійснюють покупки в магазині або онлайн у відповідних продавців без необхідності активувати угоду перед покупкою.

До того ж користувачі зможуть збільшувати розмір винагороди, підв'язуючи додаткові картки як платіжний засіб.

Плани на майбутнє

The Bitcoin Company також планує випустити вебверсію свого мобільного додатку. Її бета-тестування розпочнеться приблизно через два тижні. Крім того, компанія планує незабаром додати більше можливостей для заробітку, включаючи програми повернення коштів за покупки в інтернеті, поповнення рахунку телефону та туристичні пропозиції. Останній варіант дозволить користувачам повертати до 30% витрачених біткоїнів, коли вони бронюють готелі через додаток The Bitcoin Company.

Bitcoin Company також повідомила про плани запустити інструмент грошових переказів в Мексиці. Він дозволить користувачам надсилати біткоїни та переказувати песо на мексиканський банківський рахунок за лічені секунди.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Де ще можна заробити бонуси у вигляді біткоїнів

Бонуси та кешбек у біткоїнах стають все більш поширеними. Такі мобільні програми як Carrot, Fold та Lolli, надають користувачам кешбек у біткоїнах за покупки в їхніх улюблених магазинах, таких як Target та Sephora.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023