У США за допомоги банківських карт тепер можна заробити BTC

У США за допомоги банківських карт тепер можна заробити BTC

Новий сервіс нараховує біткоїни за покупки в магазинах або онлайн

The Bitcoin Company, компанія що спеціалізується на винагородах у біткоїнах, запустила функцію під назвою Card Linked Offers (CLOs). Вона дозволяє користувачам заробляти BTC-винагороди за допомогою кредитних та дебетових карток, повідомляє Bitcoin Magazine.

Завдяки новій функції користувачі зможуть автоматично отримувати біткоїн-бонуси за покупки з використанням карток у таких магазинах як Allbirds, Peet's Coffee, Circle K, Gap, PetSmart та інших.

Функція CLOs поки що доступна лише у США. Компанія планує з часом розширити список країн і продавців, які беруть участь у програмі.

Як заробляти BTC-бонуси за допомогою CLOs

Для того, щоб почати заробляти BTC, користувачам потрібно один раз прив'язати свою карту в додатку Bitcoin Company, щоб одноразово налаштувати CLOs.

Після цього вони будуть заробляти біткоїни щоразу, коли здійснюють покупки в магазині або онлайн у відповідних продавців без необхідності активувати угоду перед покупкою.

До того ж користувачі зможуть збільшувати розмір винагороди, підв'язуючи додаткові картки як платіжний засіб.

Плани на майбутнє

The Bitcoin Company також планує випустити вебверсію свого мобільного додатку. Її бета-тестування розпочнеться приблизно через два тижні. Крім того, компанія планує незабаром додати більше можливостей для заробітку, включаючи програми повернення коштів за покупки в інтернеті, поповнення рахунку телефону та туристичні пропозиції. Останній варіант дозволить користувачам повертати до 30% витрачених біткоїнів, коли вони бронюють готелі через додаток The Bitcoin Company.

Bitcoin Company також повідомила про плани запустити інструмент грошових переказів в Мексиці. Він дозволить користувачам надсилати біткоїни та переказувати песо на мексиканський банківський рахунок за лічені секунди.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Де ще можна заробити бонуси у вигляді біткоїнів

Бонуси та кешбек у біткоїнах стають все більш поширеними. Такі мобільні програми як Carrot, Fold та Lolli, надають користувачам кешбек у біткоїнах за покупки в їхніх улюблених магазинах, таких як Target та Sephora.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024