MicroStrategy розробляє нові застосунки Lightning Network

MicroStrategy розробляє нові застосунки Lightning Network

Компанія інвестує у програмне забезпечення й технологічні рішення на основі протоколу другого рівня Біткоїна.

Компанія MicroStrategy у 2023 році планує представити на ринку нове програмне забезпечення та технологічні рішення на основі технології Lightning Network. Про це повідомив засновник компанії Майкл Сейлор у Twitter.

У планах компанії представити програмне забезпечення, що оптимізуватиме маркетингову діяльність підприємств. До того ж ведеться робота в напрямі покращення кібербезпеки корпоративних сайтів.

MicroStrategy розробляє нові застосунки Lightning Network
Онлайн-івент, де було оприлюднено плани MicroStrategy. Джерело: Saylor/Twitter

Компанія також нещодавно повідомила про пошуки досвідченого інженера із спеціалізацію у розробці технологічних рішень за моделлю Lightning Software-as-a-Service (програмне забезпечення як послуга).

Використання Lightning Network

Майкл Сейлор вважає, що компанії можуть ефективно використовувати Lightning Network для заохочення клієнтів до надання відгуків та підготовки звітів про використання продуктів та послуг. Винагорода у сатоші може виконувати ці функції, таким чином балансуючи інтереси клієнтів та компаній.

Сейлор також виступає за створення Біткоїн-пейволла на основі Lightning Network. Зокрема можна досягти більшої захищеності вебсайтів за допомогою депозиту у сатоші при наданні доступу до певних розділів.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Резерви MicroStrategy

MicroStrategy залишається світовим лідером серед публічних компаній за BTC резервами. Після акумулювання додаткових 2500 монет протягом грудня, вона володіє сукупно 132 500 BTC. Сейлор неодноразово підкреслював, що компанія буду продовжувати акумулювати біткоїни, попри цінові коливання й ведмежий ринок.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024