Індекс жадібності й страху на найнижчому рівні з січня 2023 року

Індекс жадібності й страху на найнижчому рівні з січня 2023 року

Показник опустився до 27 пунктів, що свідчить про те, що на ринку панує «страх».

Індекс жадібності й страху опустився до 27 пунктів (показник «страху») у вівторок, 9 липня, що є найнижчим рівнем з січня 2023 року. Відповідні дані оприлюднив сервіс Alternative Me.

Індекс жадібності й страху на найнижчому рівні з січня 2023 року
Рівень індексу жадібності та страху. Джерело: Alternative Me.

Як відомо, у січні 2023 році ринок переживав глибоку кризу через крах біржі FTX. На початку того місяця індекс жадібності й страху становив 26, а біткоїн торгувався на рівні близько $16 500. Однак невдовзі біткоїн пережив цінове ралі та торгувався на рівні $22 000.

Поточна паніка на ринку підживлюється тим, що уряд Німеччини продає свої запаси BTC, а керуючий Mt. Gox розпочав виплати кредиторам, що призвело до падіння курсу BTC з $63 000 наприкінці червня до $53 500 у липні.

Навіщо потрібен Індекс жадібності й страху

Індекс жадібності й страху необхідний для оцінки настроїв на біткоїн-ринку та для прийняття обґрунтованих інвестиційних рішень. Цей індекс аналізує різні фактори, такі як волатильність, обсяги торгів, соціальні мережі та опитування, щоб визначити ступінь жадібності або страху серед інвесторів. Високий рівень жадібності може вказувати на переоціненість ринку і ризик корекції, тоді як високий рівень страху може свідчити про недооціненість активу та потенційні можливості для покупки.

Таким чином, індекс жадібності й страху допомагає інвесторам ухвалювати зважені рішення, уникати емоційних помилок і краще розуміти ринкові настрої.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники

24 червня індекс впав на 21 пункт, потрапивши в зону «страху» (на позначці 30) – це одне з найбільших денних падінь за останні роки.

Востаннє в зоні «страху» (оцінка від 24 до 50) індекс перебував близько семи тижнів тому, 3 травня, але він не опускався нижче 30 балів з 11 січня 2023 року.

Наразі біткоїн торгується на рівні $59 000.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024