У Bitfinex вважають, що курс BTC «досяг дна»

У Bitfinex вважають, що курс BTC «досяг дна»

Біткоїн 3 липня падав до майже $53 000, але згодом почав відновлюватися.

Після масового розпродажу курс біткоїна 3 липня досяг 120-денного мінімуму, впавши до майже $53 000 на тлі зростання страху, невпевненості та сумнівів, пов'язаних з початком виплат кредиторам Mt. Gox та іншими проблемами. Про це йдеться у звіті аналітиків біржі Bitfinex, передає Cointelegraph.

Аналітики Bitfinex 8 липня припустили, що біткоїн, можливо, досяг локального дна на основі ринкових даних за вихідні, навіть попри те, що керуючий Mt. Gox ще не розподілив 94 457 BTC.

У Bitfinex також зазначили, що падіння курсу BTC було частково спровоковано німецьким правоохоронним відомством Bundeskrimanalamt (BKA), яке почало виводити біткоїни на біржі, що підштовхнуло різних типів інвесторів до масового розпродажу.

Проте, на думку Bitfinex, ситуація на ринку має стабілізуватись, оскільки одна з причин полягає в тому, що, попри значну номінальну вартість BTC, передану біржам німецьким урядом, у відсотковому відношенні до всього BTC, купленого і проданого з 2023 року, це відносно невелика кількість монет.

«Попри велику номінальну вартість, фактична кількість біткоїнів, переданих на біржі, становить лише сотні мільйонів доларів, що свідчить про те, що реальний вплив на ринок і надлишок пропозиції від вилучених урядом біткоїнів відносно мінімальні», - пишуть аналітики Bitfinex, додаючи, що ця сума становить лише 4% від загальної кумулятивної реалізованої вартості з 2023 року.

Які показники ще відзначають дно цінових корекцій

Іншими факторами, які потенційно вказують на те, що біткоїн може відскочити в найближчому майбутньому, є падіння коефіцієнта прибутку на витрачену продукцію (SOPR) в поєднанні з негативними ставками фінансування.

SOPR – це фінансовий показник, який вимірює реалізований прибуток або збиток за певний день для гаманців, що належать до певної категорії інвесторів. Він розраховується шляхом порівняння сукупної вартості в доларах США всіх витрачених монет з вартістю цих монет, коли вони були придбані.

Згідно з дослідженням Bitfinex, станом на 6 липня SOPR для короткострокових власників досяг 0,97, що свідчить про те, що короткострокові інвестори не продають собі у збиток.

Середня ставка фондування по всіх торгових парах BTC також стала негативною вперше з моменту досягнення дна 1 травня.

«Історично періоди негативних ставок фінансування в поєднанні з низькими короткостроковими значеннями SOPR часто знаменували собою дно цінових корекцій. Негативні ставки фінансування свідчать про те, що тиск з боку продавців високий або продавці домінують на ринку, але це також може вказувати на те, що ринок перепроданий. Коли стан перепроданості збігається з відновленням SOPR, це часто сигналізує про те, що ринок знаходить дно», - пишуть аналітики Bitfinex.

Які ще є прогнози по курсу біткоїна

Своєю чергою, аналітики сервісу Coinglass вважають, що у липні біткоїн може продемонструвати сильний відскок після невтішних результатів червня, коли ціна біткоїна впала майже на 7% за місяць.

Зокрема, аналітики стверджують, що в попередні роки, коли червень закінчувався низхідним трендом, наступного місяця відбувалося стрімке повернення, при цьому біткоїн в середньому зростав на 7,4% за всю історію.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024