Власників BTC попереджають про стрибки курсу

Власників BTC попереджають про стрибки курсу

Це може статися через закінчення терміну дії опціонів на біткоїн на суму $6,7 млрд.

28 червня на біржі Deribit закінчується термін дії опціонів на біткоїн на суму $6,7 млрд, що може призвести до підвищеної волатильності. Про це повідомляє CoinDesk.

Наближення терміну експірації, що становить понад 40% від поточного сукупного відкритого інтересу, який перевищує $23 млрд, може спровокувати сплеск волатильності на ринку, роблячи ціни більш непередбачуваними через більші обсяги торгів та закриття або перенесення позицій.

Біткоїн цього місяця впав майже на 9%, в один момент опустившись нижче $60 000. Як завжди, розпродаж вплинув і на ширший ринок цифрових активів.

«Нещодавнє падіння ціни було викликане продажами майнерів, деяким тиском через розпродаж біткоїн-резервів Німеччини й, звичайно ж, неминучим переведенням монет керуючим Mt. Gox, яке очікується на початку липня», - сказав генеральний директор Deribit Люк Стрійерс.

Що таке опціони

Опціони – це похідні контракти, які дають власнику право, але не зобов'язання купити або продати базовий актив за заздалегідь визначеною ціною на певну дату або до неї. Колл дає право на купівлю, а пут – на продаж. На Deribit один опціонний контракт представляє один BTC або ETH.

Наявність понад 25% відкритого інтересу до закінчення терміну дії в грошах означає, що значна кількість деривативних контрактів, як очікується, буде прибутковою для їхніх власників після закінчення терміну дії.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яка ситуація з настроями на ринку

24 червня індекс жадібності та страху, який вимірює ринкові настрої щодо Біткоїна та індустрії в цілому, досяг найнижчого показника у 30 пунктів за майже 18 місяців. За добу він впав на 21 пункт, потрапивши в зону «страху». Це одне з найбільших денних падінь за останні роки.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024