Курс біткоїна падає, а трейдери зазнають ліквідацій

Курс біткоїна падає, а трейдери зазнають ліквідацій

Багато учасників ринку виявилися неготовими до чергової корекції активу.

Курс біткоїна у моменті падав нижче $67 000, а загальні ліквідації позицій трейдерів за останню добу сягнули $47 млн. Про це свідчать дані CoinGlass.

За підсумками доби біткоїн втратив понад 3,5%, й бики не втримали важливі рівні підтримки. Така ситуація на ринку спричинила значні ліквідації серед трейдерів, які торгували з кредитним плечем.

Курс біткоїна падає, а трейдери зазнають ліквідацій
Ліквідації позицій трейдерів за добу. Джерело: CoinGlass.

Загальний обсяг ліквідацій склав $46,95 млн, а більшість з них становили саме довгі позиції. Ці результати свідчать про те, що для більшості трейдерів значна корекція виявилася несподіванкою, тим більше за відсутності негативних новин.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Вплив на майнерів

Падіння курсу біткоїна не могли не позначитися на динаміці акцій великих майнінгових компаній. Лідери ринку (Riot Platforms, Marathon Digital тощо) втратили 5-5,5% своєї капіталізації. При цьому акції Hive Digital та Hut 8 скорегувалися навіть більше: на понад 8%.

Єдиним позитивним винятком стали акції Iris Energy, що продемонстрували приріст на 10% за добу. Загалом фінансові позиції майнерів традиційно сильно корегують з динамікою курсу біткоїна.

Ліквідації початку травня

На початку цього місяця на ринку вже відбулися значні ліквідації позицій трейдерів. Тоді вони виявилися навіть більшими: понад $165 млн, а більшість з них також становили довгі позиції. Але тоді вони були викликані негативними новинами: реальним терміном покарання для засновника Binance Чанпена Чжао та очікуваннями засідання Федеральної резервної системи (ФРС).

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024