Курс BTC вперше досяг $70 000

Курс BTC вперше досяг $70 000

Бичаче ралі набирає обертів через попит нових біржових фондів.

8 березня курс біткоїна на американських біржах вперше перевищив $70 000. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Біткоїн впевнено оновив АТН (історичний максимум), що був встановлений 5 березня. Щобільше, на декількох платформах було подолано психологічний рівень у $70 000. На біржі Binance курс головного цифрового активу досягав $69 990.

Курс BTC вперше досяг $70 000
Динаміка курсу BTC/USD. Джерело: Binance.

Проте кількість ордерів на продаж залишається великою, що призводить до тимчасової корекції. Але наразі попит як з боку інституційних, так і з боку роздрібних інвесторів дуже великий, що сприяє швидкому відновленню. Цей цикл став першим в історії біткоїна, коли АТН оновлюється ще до халвінгу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Причини зростання

Головним драйвером зростання ринку є запуск спотових біткоїн-ETF у січні цього року. Останніми тижнями вони акумулюють приблизно 10 000 BTC щодня, у той час як майнери видобувають лише 900 монет на день.

До того ж інвестори та трейдери дуже оптимістичні щодо халвінгу, який очікується у квітні цього року й призведе до зменшення емісії монет вдвічі. Також експерти прогнозують, що Федеральна резервна система (ФРС) почне знижувати процентні ставки у травні. Це також є потужним бичачим фактором.

Прогнози експертів

Більшість учасників ринку очікує на продовження та навіть прискорення позитивного тренду. Зокрема аналітик Том Лі спрогнозував, що біткоїн у найближчі місяці досягне $150 000. А Біткоїн-експерт Туур Демеєстр вважає, що BTC може сягнути й $600 000 через пом’якшення грошово-кредитної політики у США.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024