Ентоні Помпліано пояснив, чому біткоїн невдовзі подорожчає

Ентоні Помпліано пояснив, чому біткоїн невдовзі подорожчає

Одним із ключових факторів бичачого тренду є зростання інтересу з боку інституційних інвесторів.

Попри поточну нестабільність на ринку, вже в найближчому майбутньому на курс біткоїна чекає бичачий тренд. Про це в ефірі телеканалу Fox Business заявив біткоїн-експерт Ентоні «Помп» Помпліано, передає Bitcoin Magazine.

За його словами, сьогоднішні коливання на ринку не є чимось незвичайним, така волатильність не повинна відлякувати інвесторів від розгляду біткоїна як довгострокову інвестицію.

Одним з ключових факторів оптимізму Помпліано є зростаючий інтерес інституційних інвесторів до біткоїна. Цього року багато відомих компаній, зокрема BlackRock і Fidelity, подали до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) заявки на створення спотових біткоїн-ETF, що свідчить про перехід сприйняття біткоїна з розряду спекулятивних активів до розряду законних засобів зберігання вартості. Помпліано вважає, що спотовий ETF на біткоїн буде затверджений до кінця цього року, у той час як дедалі більше організацій визнають цінність зберігання у BTC інструментом хеджування від інфляції та економічної невизначеності.

Експерт також зазначив, що децентралізований характер Біткоїна та його доступність без меж можуть кинути виклик домінуванню центральних банків і традиційних фінансових посередників. Визнаючи наявність проблем із регулюванням, з якими стикається Біткоїн, Помпліано вважає, що інновації зрештою переможуть і що цей цифровий актив відіграватиме важливу роль у майбутньому фінансів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Запуск біткоїн-ETF у США

SEC ухвалила рішення відкласти на другу половину жовтня розгляд питання щодо заявок на створення біткоїн-ETF, що викликало критику. Зокрема, у компанії Ark Invest, яка також подала заявку, порадили владі США прийняти Біткоїн, ніж намагатися жорстко його контролювати.

Своєю чергою, у компанії Valkyrie Investments прогнозують, що схвалення спотових біткоїн-ETF з боку регулятора може стати реальністю вже в першому кварталі 2024 року.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023