У Pantera Capital прогнозують курс BTC по $150 000

У Pantera Capital прогнозують курс BTC по $150 000

Свій прогноз аналітики компанії пов'язують із майбутнім халвінгом.

Курс біткоїна може досягти рівня $150 000 вже в наступному циклі халвінгу в 2025 році. Відповідний прогноз зробили 22 серпня аналітики керуючої активами компанії Pantera Capital, повідомляє Cointelegraph.

У своєму останньому «Листі про блокчейн» керівники Pantera Capital подвоїли свої бичачі прогнози ціни BTC на найближчі роки. На їхню думку, динаміка ціни біткоїна значною мірою залежатиме від циклів халвінгу, й оскільки найближчий відбудеться приблизно за вісім місяців, компанія робить ставку на продовження історичних тенденцій.

Як вважають аналітики, BTC/USD, як правило, досягає дна та вершини циклу приблизно через рівний час.

«Історично Біткоїн досягав дна за 477 до халвінгу, потім піднімався і виривався вгору. Ралі після халвінгу становили в середньому 480 днів – від халвінгу до піку наступного бичачого циклу», – йдеться у прогнозі.

У Pantera Capital роблять прогноз, що на момент халвінгу в квітні 2024 року курс BTC/USD може досягти позначки $35 000. Через 480 днів після халвінгу біткоїн досягне свого чергового історичного максимуму, що припадає на липень 2025 року.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші прогнози експертів

На думку гендиректора інвестиційної компанії Morgan Creek Capital Марка Юско, протягом наступних 12 місяців курс біткоїна зросте на 410%. Одним із основних каталізаторів зростання є прийняття BTC інституційними інвесторами.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023