У Pantera Capital прогнозують курс BTC по $150 000

У Pantera Capital прогнозують курс BTC по $150 000

Свій прогноз аналітики компанії пов'язують із майбутнім халвінгом.

Курс біткоїна може досягти рівня $150 000 вже в наступному циклі халвінгу в 2025 році. Відповідний прогноз зробили 22 серпня аналітики керуючої активами компанії Pantera Capital, повідомляє Cointelegraph.

У своєму останньому «Листі про блокчейн» керівники Pantera Capital подвоїли свої бичачі прогнози ціни BTC на найближчі роки. На їхню думку, динаміка ціни біткоїна значною мірою залежатиме від циклів халвінгу, й оскільки найближчий відбудеться приблизно за вісім місяців, компанія робить ставку на продовження історичних тенденцій.

Як вважають аналітики, BTC/USD, як правило, досягає дна та вершини циклу приблизно через рівний час.

«Історично Біткоїн досягав дна за 477 до халвінгу, потім піднімався і виривався вгору. Ралі після халвінгу становили в середньому 480 днів – від халвінгу до піку наступного бичачого циклу», – йдеться у прогнозі.

У Pantera Capital роблять прогноз, що на момент халвінгу в квітні 2024 року курс BTC/USD може досягти позначки $35 000. Через 480 днів після халвінгу біткоїн досягне свого чергового історичного максимуму, що припадає на липень 2025 року.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші прогнози експертів

На думку гендиректора інвестиційної компанії Morgan Creek Capital Марка Юско, протягом наступних 12 місяців курс біткоїна зросте на 410%. Одним із основних каталізаторів зростання є прийняття BTC інституційними інвесторами.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024