Популярні ЗМІ критикують Біткоїн

Популярні ЗМІ критикують Біткоїн

Журналісти здебільшого негативно відреагували на зниження курсу BTC.

Популярні засоби масової інформації 22 серпня 14 разів згадували Біткоїн, переважно в негативному ключі. Про це повідомив аналітичний сервіс BTC Perception.

«14 згадок про Біткоїн у Bloomberg, Forbes, Fortune, Financial Times та Reuters. Настрій: здебільшого негативний», – йдеться у повідомленні.

Минулого тижня відбулося різке зниження курсу BTC. На тлі цієї події у ЗМІ почали з'являтися матеріали, які лише посилювали панічні настрої серед користувачів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Популярність Біткоїна

Тим часом згідно з останніми аналітичними дослідженнями, біткоїн виявився найпопулярнішим цифровим активом у TikTok. Зокрема, 5 млн постів із хештегами #bitcoin і #btc переглянули понад 28 млрд разів.

Як з'ясували дослідники, біткоїн та криптовалюти насамперед цікаві мешканцям країн європейського регіону. До п'ятірки увійшла й Україна.


Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024