Популярні ЗМІ критикують Біткоїн

Популярні ЗМІ критикують Біткоїн

Журналісти здебільшого негативно відреагували на зниження курсу BTC.

Популярні засоби масової інформації 22 серпня 14 разів згадували Біткоїн, переважно в негативному ключі. Про це повідомив аналітичний сервіс BTC Perception.

«14 згадок про Біткоїн у Bloomberg, Forbes, Fortune, Financial Times та Reuters. Настрій: здебільшого негативний», – йдеться у повідомленні.

Минулого тижня відбулося різке зниження курсу BTC. На тлі цієї події у ЗМІ почали з'являтися матеріали, які лише посилювали панічні настрої серед користувачів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Популярність Біткоїна

Тим часом згідно з останніми аналітичними дослідженнями, біткоїн виявився найпопулярнішим цифровим активом у TikTok. Зокрема, 5 млн постів із хештегами #bitcoin і #btc переглянули понад 28 млрд разів.

Як з'ясували дослідники, біткоїн та криптовалюти насамперед цікаві мешканцям країн європейського регіону. До п'ятірки увійшла й Україна.


Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023