Падіння курсу вдарило по короткостроковим власникам BTC

Падіння курсу вдарило по короткостроковим власникам BTC

Менше 12% таких власників біткоїнів все ще мають прибуток.

Короткострокові власники BTC зазнають відчутних збитків після нещодавнього зниження курсу біткоїна. З 2,56 млн BTC, що належать до цієї категорії, лише 300 000 монет (11,7%) все ще перебувають у прибутку, повідомляє CoinDesk.

Минулого тижня вартість біткоїна впала на понад 10%, до $26 200, продемонструвавши найгірші показники з листопада. Внаслідок короткострокові власники, а також користувачі гаманців, у яких монети не зберігаються понад 155 днів, опинилися у стані нереалізованих збитків, згідно з даними, які відстежує компанія Glassnode.

Керівник відділу цифрових активів компанії Marex Solutions Ілан Солот вважає, що нереалізовані втрати короткострокових власників є однією з найважливіших проблем ринку.

«Справжньою проблемою є поточна нестійка ситуація на ринку BTC, оскільки короткострокові власники зазнають збитків», – повідомив експерт.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зниження курсу

Минулого тижня курс біткоїна впав на 10,1% до двомісячного мінімуму до позначки $26 400, через що трейдери зазнали значних збитків. Цього тижня падіння продовжилося, сьогодні за 1 BTC дають $25 997.

Відповідно до технічного аналізу, сильний рівень опору призводить до тестування нижньої межі діапазону.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023