Падіння курсу вдарило по короткостроковим власникам BTC

Падіння курсу вдарило по короткостроковим власникам BTC

Менше 12% таких власників біткоїнів все ще мають прибуток.

Короткострокові власники BTC зазнають відчутних збитків після нещодавнього зниження курсу біткоїна. З 2,56 млн BTC, що належать до цієї категорії, лише 300 000 монет (11,7%) все ще перебувають у прибутку, повідомляє CoinDesk.

Минулого тижня вартість біткоїна впала на понад 10%, до $26 200, продемонструвавши найгірші показники з листопада. Внаслідок короткострокові власники, а також користувачі гаманців, у яких монети не зберігаються понад 155 днів, опинилися у стані нереалізованих збитків, згідно з даними, які відстежує компанія Glassnode.

Керівник відділу цифрових активів компанії Marex Solutions Ілан Солот вважає, що нереалізовані втрати короткострокових власників є однією з найважливіших проблем ринку.

«Справжньою проблемою є поточна нестійка ситуація на ринку BTC, оскільки короткострокові власники зазнають збитків», – повідомив експерт.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зниження курсу

Минулого тижня курс біткоїна впав на 10,1% до двомісячного мінімуму до позначки $26 400, через що трейдери зазнали значних збитків. Цього тижня падіння продовжилося, сьогодні за 1 BTC дають $25 997.

Відповідно до технічного аналізу, сильний рівень опору призводить до тестування нижньої межі діапазону.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024