«Шорти» завадили BTC закріпитися вище $31 000

«Шорти» завадили BTC закріпитися вище $31 000

Перша спроба закріпитися була 10 червня, друга – два дні по тому.

Цього тижня бики намагалися двічі закріпитися на позначці вище $31 000, проте зробити цього не вдалося через короткі позиції, що накопичуються. Відповідні дані надав сервіс Coinalyze, повідомляє CoinDesk.

Перша невдала спроба відбулася у понеділок, 10 червня, о 18:05 за київським часом, коли ціни досягли максимуму $31 040, а до 19:55 за київським часом швидко скоригувалися до рівня $20 200.

На думку аналітиків, зростання кількості відкритих позицій на тлі зниження ціни свідчить про приплив «ведмежих» коротких позицій на ринку. Короткі позиції щодо ф'ючерсів – це ставки з використанням кредитного плеча, які дозволяють отримати прибуток від зниження ціни базового активу.

«Цінові коливання вказують на те, що «шорти» накопичуються в міру наближення до $31 000», – заявили експерти мережі Paradigm в оновленому аналізі ринку.

«Шорти» завадили BTC закріпитися вище $31 000
Спроби біткоїна подолати рубіж у $31 000. Джерело: Coinalyze.

Аналогічна картина спостерігалася в середу, 12 червня, після публікації більш м'якого, ніж очікувалося, звіту щодо індексу споживчих цін (CPI) у США, який послабив аргументи на користь подальшого посилення грошово-кредитної політики Федеральної резервної системи (ФРС).

Відразу після виходу даних Міністерства праці США о 10:30 за київським часом біткоїн досяг максимуму в $31 000, а протягом наступної години впав до $30 500.

Відкат знову супроводжувався зростанням числа позицій ф'ючерсних контрактів на біткоїн.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Зниження комісій у мережі

Також аналітики відзначили зниження вартості комісій до п'ятимісячного мінімуму (0,72 BTC за годину). Цей показник відображає загальну активність користувачів.

Є ймовірність, що зниження загального обсягу комісій у мережі Біткоїна свідчить про зниження інтересу до записів Ordinals, а також про загальне скорочення обсягу операцій у мережі через ринкову невизначеність.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023