«Шорти» завадили BTC закріпитися вище $31 000

«Шорти» завадили BTC закріпитися вище $31 000

Перша спроба закріпитися була 10 червня, друга – два дні по тому.

Цього тижня бики намагалися двічі закріпитися на позначці вище $31 000, проте зробити цього не вдалося через короткі позиції, що накопичуються. Відповідні дані надав сервіс Coinalyze, повідомляє CoinDesk.

Перша невдала спроба відбулася у понеділок, 10 червня, о 18:05 за київським часом, коли ціни досягли максимуму $31 040, а до 19:55 за київським часом швидко скоригувалися до рівня $20 200.

На думку аналітиків, зростання кількості відкритих позицій на тлі зниження ціни свідчить про приплив «ведмежих» коротких позицій на ринку. Короткі позиції щодо ф'ючерсів – це ставки з використанням кредитного плеча, які дозволяють отримати прибуток від зниження ціни базового активу.

«Цінові коливання вказують на те, що «шорти» накопичуються в міру наближення до $31 000», – заявили експерти мережі Paradigm в оновленому аналізі ринку.

«Шорти» завадили BTC закріпитися вище $31 000
Спроби біткоїна подолати рубіж у $31 000. Джерело: Coinalyze.

Аналогічна картина спостерігалася в середу, 12 червня, після публікації більш м'якого, ніж очікувалося, звіту щодо індексу споживчих цін (CPI) у США, який послабив аргументи на користь подальшого посилення грошово-кредитної політики Федеральної резервної системи (ФРС).

Відразу після виходу даних Міністерства праці США о 10:30 за київським часом біткоїн досяг максимуму в $31 000, а протягом наступної години впав до $30 500.

Відкат знову супроводжувався зростанням числа позицій ф'ючерсних контрактів на біткоїн.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Зниження комісій у мережі

Також аналітики відзначили зниження вартості комісій до п'ятимісячного мінімуму (0,72 BTC за годину). Цей показник відображає загальну активність користувачів.

Є ймовірність, що зниження загального обсягу комісій у мережі Біткоїна свідчить про зниження інтересу до записів Ordinals, а також про загальне скорочення обсягу операцій у мережі через ринкову невизначеність.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024