Німецький майнер планує IPO для свого ШІ-підрозділу

Німецький майнер планує IPO для свого ШІ-підрозділу

Northern Data має намір вивести свою організацію на біржу Nasdaq у 2025 році.

Німецька майнінгова компанія Northern Data AG готується до первинного розміщення акцій (IPO) свого підрозділу, що займається розробками у галузі штучного інтелекту (ШІ). Про це повідомляє Bloomberg.

Northern Data має намір вивести свою організацію на біржу Nasdaq вже в першій половині 2025 року. Хоча фірма ще остаточно не прийняла рішення про розміщення акцій, банки оцінили вартість компанії Northern Data, яка готується до IPO, в діапазоні від $10 до $16 млрд. Джерела повідомляють, що вона може продати міноритарний пакет акцій інвесторам до виходу на біржу.

Що треба знати про Northern Data

Northern Data Group – спеціалізована B2B-технологічна компанія, що надає рішення для високопродуктивних обчислень (HPC). Вона утворилася у 2015 році в результаті злиття компаній Northern Bitcoin та Whinstone US

Northern Data працює у сфері розроблень штучного інтелекту, інфраструктури центрів оброблень даних нового покоління та операцій з видобутку біткоїнів. Веде бізнес у Європі, США та Канаді.

У травні американський підрозділ компанії Peak Mining, який займається видобутком цифрових активів, купив майданчик із доступом до потужності 300 МВт у Техасі. Усього фірма має майже 700 МВт для дата-центрів, що знаходяться на стадії активного будівництва або розробки, що робить її одним з найбільших майнерів у США.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Залучення інвестицій

Торік у листопаді компанія Northern Data залучила 575 млн євро ($610 млн) кредитної лінії від компанії Tether, яка є емітентом стейблкоїнів USDT. Ці кошти компанія мала направити на придбання додаткового обладнання та масштабуванню операцій з видобутку біткоїнів.

Перед цим у вересні 2023 року емітент USDT інвестував у Northern Data нерозкриту суму, спрямовану на підтримку ініціатив у галузі штучного інтелекту.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024