Майнера Hut 8 включать до індексу Russell 3000

Майнера Hut 8 включать до індексу Russell 3000

Russell Indexes зазвичай використовують як орієнтир для інвестиційних стратегій.

Майнінгова компанія Hut 8 Corp увійде до ринкового індексу найбільших американських компаній Russell 3000 після його нещодавнього оновлення. Про це повідомляється на порталі Quantisnow.

«Наше включення до індексів Russell є ще однією важливою віхою для Hut 8, оскільки це допоможе підвищити ліквідність та видимість компанії. Ми віримо, що вплив цього включення разом з нашими нещодавно оголошеними та поточними ініціативами продовжить рухати нас до нашої «північної зірки» – максимізації акціонерної вартості», – сказав генеральний директор Hut 8 Ашер Генот.

Індекси Russell використовуються різного роду інвесторами, як роздрібними, так і інституційними, як орієнтир для активних інвестиційних стратегій.

Що треба знати про Russell U.S. Indexes

Щорічний індекс Russell U.S. Indexes охоплює 4000 найбільших американських компаній і ранжує їх за загальною ринковою капіталізацією. Членство в американському індексі Russell 3000, яке зберігається протягом одного року, означає автоматичне включення до індексів Russell 1000 з великою капіталізацією або Russell 2000 з малою капіталізацією, а також до відповідних індексів стилю зростання та вартості.

FTSE Russell визначає членство в індексах Russell в першу чергу за об'єктивними критеріями, рейтингами ринкової капіталізації та стильовими атрибутами.

Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів
Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів
Отримавши важко зароблену винагороду за видобуток біткоїна, майнери повинні вирі...
Unchained Capital 28 квітня 2024

Залучення інвестицій Hut 8

Днями стало відомо, що американська компанія мільярдера Філіпа Лаффонта збирається інвестувати $150 млн у Hut 8. Майнер має витратити їх на розвиток інфраструктури для штучного інтелекту.

Інвестиції будуть здійснені у вигляді конвертованих облігацій з річною процентною ставкою 8%.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024