Мільярдер Філіп Лаффонт інвестує $150 млн у майнера Hut 8

Мільярдер Філіп Лаффонт інвестує $150 млн у майнера Hut 8

Залучені кошти у вигляді конвертованих облігацій підуть на розвиток галузі штучного інтелекту.

Компанія мільярдера Філіпа Лаффонта Coatue Management інвестує $150 млн у майнера біткоїнів Hut 8 Corp. Про це майнінгова компанія написала 24 червня на своїй сторінці у соцмережі X.

У Hut 8 сподіваються, що залучений капітал дасть їм змогу «стати лідером на ринку інфраструктури штучного інтелекту (ШІ)». Інвестиції будуть здійснені у вигляді конвертованих облігацій з річною процентною ставкою 8% із щоквартальними виплатами. Початковий термін дії облігацій становить п'ять років.

Засновник Coatue Management Філіп Лаффонт заявив, що розглядає вкладення в майнера як хорошу інвестицію для прискорення нових обчислювальних можливостей і подальшої капіталізації.

«Ми прагнемо підтримувати інноваторів, які просувають ШІ, і вважаємо, що обчислювальні потужності мають вирішальне значення для розблокування значного зростання екосистеми», - заявив Лаффонт.

Завершення угоди очікується не пізніше 11 липня цього року. 21 червня Hut 8 подала відповідні документи до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

ШІ та майнінг

У Біткоїн-індустрії Hut 8 була однією з перших, хто почав займатися високопродуктивними обчисленнями, які зараз шукають для створення генеративних моделей і додатків штучного інтелекту.

Інші майнери, зокрема Core Scientific і TeraWulf, також долучилися до розміщення центрів обробки даних або укладання угод з компаніями, що займаються ШІ. Обидві вищезгадані компанії побачили зростання цін на свої акції після укладення угод, орієнтованих на ШІ.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Криза Hut 8

На початку року компанія Hut 8 пережила кризу через звіт компанії JCapital Research про злиття Hut 8 з іншим майнером біткоїнів US Bitcoin (USBTC). Аналітики з'ясували, що USBTC мав «юридичні проблеми» і що більшість акцій нещодавно об'єднаного майнера біткоїнів належить «нерозкритій пов'язаній стороні».

Результатом публікації звіту стало падіння акцій 18 січня Hut 8 на 23%, а після звільнення генеральної директорки Джеймі Левертон акції компанії впали ще на 8%.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024