Deutsche Telekom буде майнити біткоїни

Deutsche Telekom буде майнити біткоїни

Телекомунікаційний гігант сьогодні активно використовує ноди у Біткоїн-мережі та у Lightning Network.

Німецька телекомунікаційна компанія T-Mobile Deutsche Telekom збирається зайнятися майнінгом, розширюючи свою поточну біткоїн-діяльність. Про це розповів керівник відділу інфраструктури та рішень Web3 Дірк Рьодер під час конференції BTC Prague, повідомляє Cointelegraph.

Відомо також, що компанія з 2023 року експлуатує Біткоїн-ноду, а нещодавно почала керувати нодами у Lightning Network.

«З 2023 року у нас працює Біткоїн-нода, а також ноди у Lightning Network. Я хотів би розкрити вам маленький секрет, що незабаром ми займемося «цифровим грошовим фотосинтезом», - розповів Рьодер.

Що треба знати про T-Mobile Deutsche Telekom

Група компаній T-Mobile входить у холдинг німецького телекомунікаційного холдингу Deutsche Telekom. Ці компанії керують GSM-мережами в 11 країнах Європи, а також у Сполучених Штатах, Пуерто-Рико та американських Віргінських островах.

Глобально T-Mobile International із дочірніми підприємствами мають в цілому близько 150 мільйонів абонентів, що робить компанію третьою за величиною після британської Vodafone та іспанської Telefónica.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще компанії вирішили зайнятися майнінгом

Окрім телекомунікаційного гіганта також вирішив зайнятися майнінгом один з найбільших постачальників вугілля Alliance Resource. Для видобутку біткоїнів компанія використовувала надлишок електроенергії на вугільних підприємствах.

Відомо, що Alliance Resource вже видобула 425 BTC, які оцінила у $30 млн.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024