Core Scientific робить ставку на штучний інтелект

Core Scientific робить ставку на штучний інтелект

Майнер підписав низку контрактів з ШІ-стартапом CoreWeave.

Північноамериканський постачальник послуг з майнінгу біткоїнів та хостингу Core Scientific оголосив 4 червня про підписання низки 12-річних контрактів зі стартапом CoreWeave, який працює в галузі штучного інтелекту (ШІ). Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Компанія очікує, що середньорічний дохід від угоди складе близько $290 млн, а загальний сукупний дохід за 12-річний період перевищить $3,5 млрд.

«Наші відносини з CoreWeave, що розширюються, створюють для Core Scientific можливість диверсифікувати нашу бізнес-модель і збалансувати портфоліо між майнінгом біткоїнів і альтернативним обчислювальним хостингом, що дозволить нам максимізувати грошові потоки та мінімізувати ризики, зберігаючи при цьому значний потенціал зростання біткоїна», - заявив генеральний директор Core Scientific Адам Салліван.

Деталі угоди

Core Scientific планує надати 200 МВт інфраструктури та реконструювати наявні майданчики для роботи CoreWeave. Майнінгова компанія заявила, що розраховує підготувати інфраструктуру до роботи до першої половини 2025 року.

Згідно з контрактом, CoreWeave профінансує всі капітальні інвестиції, необхідні для модифікації поточних потужностей Core Scientific. Щоб компенсувати витрати, CoreWeave планує перерахувати Core Scientific приблизно $300 млн, які потім будуть поступово вираховуватися з їхньої щомісячної плати за хостинг.

Компанії, що займаються видобутком біткоїнів, включаючи Core Scientific, прагнуть збільшити свої доходи після квітневого халвінгу, що зменшив винагороду майнерам на 50%. Інші майнінгові компанії, включаючи Bit Digital і Hut 8, також диверсифікували свої потоки доходів у сферу ШІ.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відновлення після банкрутства

Core Scientific, яка нещодавно пережила процедуру банкрутства, у першому кварталі 2024 року отримала сукупний дохід $179,3 млн, що на $58,6 млн більше, ніж за аналогічний період 2023 року.

Майнер також зафіксував значне зростання чистого прибутку до $210,7 млн порівняно з чистим збитком у розмірі $400 000 у першому кварталі торік.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024