Хешрейт Біткоїна оновив історичний максимум

Хешрейт Біткоїна оновив історичний максимум

Майнери почали підключати старі пристрої на тлі зростання курсу BTC.

Майнінгові компанії почали підключати своє старе обладнання, що спричинило рекордне збільшення хешрейту на тлі зростання курсу біткоїна. Про це йдеться у звіті компанії Digital Mining Solutions.

«Поліпшення ринкових умов спонукало майнерів повернути в дію старе обладнання, яке раніше було нерентабельним», – заявив засновник Digital Mining Solutions Ніко Смід.

З його слів, з початку 2024 року хешрейт зріс на 14,7%. Його пік становив 631 EH/s за семиденною ковзною середньою 11 березня – трохи менше ніж через тиждень після того, як біткоїн перевищив свій попередній історичний максимум у $68 990. За даними сервісу CoinGecko, за три дні, 14 березня, біткоїн встановив новий історичний максимум – $73 738.

Хешрейт Біткоїна оновив історичний максимум
Статистика хешрейту. Джерело: Digital Mining Solutions.

Смід зазначив, що прибутки майнерів досягли нового історичного максимуму 10 березня, попри стійке зниження комісії за транзакції з початку березня.

«Хоча це вигідно для приватних осіб, які бажають відправляти швидкі транзакції, це менш сприятливий сценарій для майнерів, які звикли до високих комісій за транзакції протягом останніх кількох місяців», – заявив Смід.

Показник складності майнінгу

Після перерахунку складності майнінгу, що відбувся 28 березня, показник трохи знизився, на 0,98%, до 83,13 T. Попередній показник 83,95 T – історичний максимум.

При цьому середній хешрейт становив 594,93 EH/s. На знаходження нового блоку потрібно близько 10 хвилин 6 секунд.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Рекордні прибутки

За березень сукупний дохід майнінгових компаній сягнув $2 млрд, що є історичним максимумом. Із цієї суми близько $85 млн надійшло від комісій за транзакції, а $1,93 млрд – нагорода за видобуті блоки. Лідером за кількістю видобутих блоків став американський майнінговий пул Foundry.

Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024
Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд 49 858 BTC німецький уряд отримав у січні 2024 року, вилучивши їх у піратського відеосервісу Movie2k. Володимир Гришенко 18 липня 2024