Хешрейт Біткоїна оновив історичний максимум

Хешрейт Біткоїна оновив історичний максимум

Майнери почали підключати старі пристрої на тлі зростання курсу BTC.

Майнінгові компанії почали підключати своє старе обладнання, що спричинило рекордне збільшення хешрейту на тлі зростання курсу біткоїна. Про це йдеться у звіті компанії Digital Mining Solutions.

«Поліпшення ринкових умов спонукало майнерів повернути в дію старе обладнання, яке раніше було нерентабельним», – заявив засновник Digital Mining Solutions Ніко Смід.

З його слів, з початку 2024 року хешрейт зріс на 14,7%. Його пік становив 631 EH/s за семиденною ковзною середньою 11 березня – трохи менше ніж через тиждень після того, як біткоїн перевищив свій попередній історичний максимум у $68 990. За даними сервісу CoinGecko, за три дні, 14 березня, біткоїн встановив новий історичний максимум – $73 738.

Хешрейт Біткоїна оновив історичний максимум
Статистика хешрейту. Джерело: Digital Mining Solutions.

Смід зазначив, що прибутки майнерів досягли нового історичного максимуму 10 березня, попри стійке зниження комісії за транзакції з початку березня.

«Хоча це вигідно для приватних осіб, які бажають відправляти швидкі транзакції, це менш сприятливий сценарій для майнерів, які звикли до високих комісій за транзакції протягом останніх кількох місяців», – заявив Смід.

Показник складності майнінгу

Після перерахунку складності майнінгу, що відбувся 28 березня, показник трохи знизився, на 0,98%, до 83,13 T. Попередній показник 83,95 T – історичний максимум.

При цьому середній хешрейт становив 594,93 EH/s. На знаходження нового блоку потрібно близько 10 хвилин 6 секунд.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Рекордні прибутки

За березень сукупний дохід майнінгових компаній сягнув $2 млрд, що є історичним максимумом. Із цієї суми близько $85 млн надійшло від комісій за транзакції, а $1,93 млрд – нагорода за видобуті блоки. Лідером за кількістю видобутих блоків став американський майнінговий пул Foundry.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024