Прибуток майнера Bit Digital зріс більш ніж на третину

Прибуток майнера Bit Digital зріс більш ніж на третину

У 2023 році компанія спромоглася розширити свою діяльність в Ісландії.

Майнінгова компанія Bit Digital за 2023 рік отримала прибуток у розмірі $44,9 млн, що на 39% вище за показники роком раніше. Про це повідомляє сайт компанії.

Bit Digital заявила, що у 2023 році вона заробила 1507 BTC, що на 21% більше, ніж у 2022 році. Біткоїни, про які повідомила майнінгова компанія, оцінюються в $97 млн за поточними ринковими цінами. Bit Digital заявила, що це зростання було зумовлене «вищим активним хешрейтом», але було частково компенсовано збільшенням складності мережі.

Майнінгова компанія додала, що станом на 31 грудня 2023 року її загальні активи сягнули $189,3 млн, а власний капітал становив $152,7 млн.

«У 2023 році ми розширили свою діяльність в Ісландії, забезпечивши Bit Digital географічну диверсифікацію за межами Північної Америки та в регіоні з великою кількістю чистої енергії та сприятливою державною політикою», – повідомили представники майнера.

Про компанію Bit Digital

Bit Digital, Inc. – це майнінгова компанія зі штаб-квартирою у Нью-Йорку. Підприємства з видобутку біткоїнів розташовані у США, Канаді та Ісландії. Компанія також створила бізнес-напрям Bit Digital AI, який пропонує інфраструктурні послуги для програм штучного інтелекту.

Новий підрозділ компанії здає в оренду обчислювальні потужності фірмам, які займаються штучним інтелектом і потребують високопродуктивного обладнання для своєї діяльності. Очікується, що з січня 2024 року щорічний дохід від угод становитиме щонайменше $23–27 млн.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто переживе халвінг

У більшості найбільших публічних біткоїн-майнерів можуть виникнути проблеми з прибутковістю, зокрема й у компанії Bit Digital, якщо курс біткоїна не підніметься після халвінгу.

Своєю чергою, на думку аналітиків компанії CoinShares, найкращі можливості для того, щоби впоратися з викликами після халвінгу, мають компанії Riot, TeraWulf і CleanSpark.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024