Частина Канади продовжує чинити опір майнінгу

Частина Канади продовжує чинити опір майнінгу

У провінції Британська Колумбія вже понад рік діє мораторій на майнінг для компаній, які планували вийти на місцевий ринок.

Суд канадської провінції Британська Колумбія визнав законним мораторій на видобуток біткоїнів для нових компаній, запроваджений у грудні 2022 року. Про це повідомляє CoinDesk.

Мораторій намагалася оскаржити компанія Conifex Timber, яка займається лісозаготівлями та перейшла на видобуток біткоїнів. У своєму рішенні суд ухвалив, що мораторій, уперше введений у грудні 2022 року, був розумним, недискримінаційним і не виходив за межі, встановлені законом про комісію з комунальних послуг провінції.

Суд вважав заборону обґрунтованою через високі витрати на обслуговування енергосистем для майнінгу. Обмеження спрямовані на збереження доступної енергії для ширших верств населення.

Своєю чергою, Conifex вважає, що уряд провінції упускає низку можливостей, які він може використати для підвищення доступності енергії, прискорення технологічних інновацій, підвищення надійності та стійкості енергосистеми Британської Колумбії та досягнення більш інклюзивного економічного зростання.

Історія заборони

Державний постачальник BC Hydro у грудні 2022 року запровадив 18-місячний мораторій на підключення нових майнінгових ферм. Причиною цього стали кліматичні та економічні чинники.

Варто зауважити, що цей мораторій торкнувся лише тих компаній, які планували вийти на місцевий ринок, а також тих, які перебували на ранньому етапі запуску. Компанії, що вже функціонували, не постраждали.

BC Hydro продовжує обслуговувати сім великих дата-центрів.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Hut 8 «переїжджає» до США

Верховний суд Британської Колумбії у вересні 2023 року остаточно схвалив плани злиття канадської Hut 8 з американською US Bitcoin. Об'єднана компанія одержала назву Hut 8 Corporation, а її акції отримали доступ до американської фондової біржі.

Між тим компанія JCapital Research випустила звіт, в якому йдеться про те, що угода зі злиття може поставити інвесторів Hut 8 під загрозу.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024