Складність майнінгу рекордно зросла

Складність майнінгу рекордно зросла

Після чергового перерахунку складність зросла на 7,33%, до 75,5 Т.

У п'ятницю, 2 лютого, відбувся черговий перерахунок складності майнінгу, після якого показник досяг рекордного рівня 75,5 T (+7,33%). Про це свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу рекордно зросла
Зміни показників складності майнінгу після чергового перерахунку 2 лютого. Джерело: BTC.com

При цьому середній показник хешрейту досяг 540,27 EH/s, а на видобуток одного блоку потрібно в середньому 9 хвилин 19 секунд.

Як часто переглядається складність майнінгу

У мережі Біткоїна складність майнінгу переглядається приблизно кожні два тижні, або, точніше, кожні 2016 блоків. Цей механізм коригування складності є критично важливим аспектом протоколу Біткоїна, оскільки він забезпечує стабільність часу генерації нових блоків, цільове значення якого становить приблизно 10 хвилин.

Якщо блоки генеруються швидше або повільніше за цей час, складність майнінгу відповідно збільшується або зменшується. Цей процес адаптації дозволяє мережі Біткоїна підтримувати стабільне виробництво блоків, незважаючи на коливання загальної обчислювальної потужності мережі, викликані змінами кількості майнерів та їхнього обладнання.

Таким чином, механізм коригування складності відіграє ключову роль у підтримці безпеки та функціональності мережі Біткоїна, адаптуючись до динаміки, що змінюється, і забезпечуючи цілісність і рівномірний розподіл нових монет.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники майнінгу

Показник складності майнінгу за попереднього перерахунку 20 січня знизився на 3,9%, до 70,34 T. Середній хешрейт був на рівні 503,22 EH/s. Діапазон між блоками становив близько 10 хвилин 25 секунд.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024