CleanSpark придбає у Bitmain партію «асіків»

CleanSpark придбає у Bitmain партію «асіків»

Після запуску всіх пристроїв хешрейт компанії перевищить 20 EH/s.

Майнінгова компанія зі США CleanSpark домовилася з виробником Bitmain про купівлю пристроїв для видобутку біткоїна Antminer S21 із загальним хешрейтом 4,4 EH/s. Про це повідомляється на сторінці майнера в соцмережі X (Twitter).

«Інтеграція S21 у нашу майнінгову діяльність відповідає прагненню використовувати найефективніші технології видобутку монет. Ефективність S21 має не тільки збільшити наші потужності, а й знизити витрати на електроенергію з розрахунку на здобутий біткоїн, підвищуючи нашу конкурентну перевагу на світовому ринку майнінгу», – заявив генеральний директор CleanSpark Зак Бредфорд.

Постачання нових «асіків» має розпочатися у січні 2024 року. У компанії зазначили, що вдалося домовитися про вигідну угоду, яка охоплює фінансування продавцем 20% загальної вартості покупки ($12,35 млн або $2,8 за TH/s). Термін погашення позики становитиме 365 днів після передачі пристроїв.

Після введення в експлуатацію всіх потужностей хешрейт компанії перевищить 20 EH/s. Загальна сума операції має становити $61,75 млн.

Що потрібно знати про CleanSpark

CleanSpark Inc. – це компанія, що займається розробленням програмного забезпечення та технологій управління, орієнтована на розв'язання енергетичних проблем. Вона працює у трьох сегментах: енергетичному, цифрового агентства та майнінгу BTC.

Серед основних продуктів компанії – програмні рішення для управління мікромережами, системи управління енергосховищами, а також різні послуги та рішення в галузі енергетики для корпоративних і промислових клієнтів. На додаток до свого основного бізнесу з енергетичного менеджменту CleanSpark активно займається майнінгом, зосередивши увагу на використанні відновлюваних джерел енергії. Таким чином, компанія прагне не тільки забезпечувати розумні рішення в галузі енергопостачання, а й демонструє приклад, як інноваційні технології можуть бути застосовані для забезпечення більш екологічного й економічно вигідного видобутку BTC.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відомо про Antminer S21

Компанія Bitmain представила свій останній Antminer S21 на Всесвітньому саміті з майнінгу 2023 (WDMS 2023) у Гонконгу. Пристрій підтримує енергоефективність на рівні нижче 20 J/TH, працює за алгоритмом SHA-256 із хешрейтом 210TH.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024