Hut 8 накопичила майже 9400 BTC

Hut 8 накопичила майже 9400 BTC

Канадська майнінгова компанія є однією з небагатьох у галузі, хто дотримується стратегії Hodl.

Канадська майнінгова компанія Hut 8 збільшила запаси біткоїнів до 9366 BTC за рахунок видобутку нових монет. Про це вона повідомила у своєму пресрелізі.

У вересні компанія видобула 111 біткоїнів, що на 8% більше, ніж попереднього місяця, але значно менше за травневі показники. Тоді, нагадаємо, Hut 8 намайнила 147 BTC.

За останній рік глобальний темп видобутку біткоїнів значно знизився: щомісячний обсяг майнінгу впав майже на 60% порівняно з 277 BTC, видобутими у вересні 2022 року.

На відміну від інших майнерів, таких як Core Scientific та Riot Blockchain, Hut 8 зберігає відданість стратегії Нodl.

«Протягом місяця не було продано жодного біткоїна. Загальний залишок біткоїнів у резерві на 30 вересня становив 9366 монет», – заявили в Hut 8, наголосивши, що компанія володіє одним з найбільших резервів BTC серед публічних майнінгових компаній.

Про компанію Hut 8

Розташована в Канаді Hut 8 Mining Corp., є однією з провідних спеціалізованих компаній у галузі майнінгу біткоїна на північноамериканському континенті. Заснована в 2018 році, Hut 8 прагне оптимізувати витрати та, збільшивши прибутковість від майнінгової діяльності, забезпечити дотримання високих стандартів щодо стійкості й ефективності використання енергії.

Керівництво компанії впевнене у перспективах біткоїна. Так, віцепрезидент Hut 8 Сью Енніс очікує зростання біткоїна до $100 000 вже до кінця 2024 року. У зв'язку з цим вона наголошує на необхідності утримання достатнього обсягу резервів і забезпечення сталого надходження операційної виручки для зниження залежності від короткострокових коливань ціни активу.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Злиття з US Bitcoin

У межах розвитку бізнесу Hut 8 оголосила про злиття з американською майнінговою компанією US Bitcoin на паритетних засадах. Нова структура під назвою Hut 8 Corp базуватиметься у США.

Верховний Суд Британської Колумбії (Канада) вже остаточно схвалив плани компаній, акції новоствореної Hut 8 Corp торгуватимуться на американських біржах.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024