Хешрейт Біткоїна досяг історичного максимуму

Хешрейт Біткоїна досяг історичного максимуму

Показник сягнув позначки 527 EH/s, побивши рекорд, встановлений 15 вересня.

Новий історичний рекорд хешрейту мережі Біткоїна зафіксовано у неділю, 8 жовтня. Відповідні дані подає сервіс CoinWarz.

Хешрейт Біткоїна досяг історичного максимуму
Хешрейт мережі Біткоїна за місяць. Джерело: CoinWarz

Як зазначається, вчорашній показник досяг позначки 527 EH/s, побивши рекорд, встановлений 15 вересня. Проте слід зауважити, що мінімальний за місяць показник був зафіксований 5 жовтня і становить 345 EH/s. Після вчорашнього піку хешрейт знову опустився нижче за 400 EH/s.

Тенденція зростання

За даними аналітиків, у середньостроковій перспективі існує тенденція до зростання показника хешрейту. Наприклад, наприкінці 2022 року середнє тижневе значення хешрейту біткоїна було нижче за 230 EH/s.

Як тільки ціна біткоїна знову почала зростати, що зробило видобуток більш прибутковим, майнери знову почали включати менш продуктивні пристрої і вже за кілька тижнів хешрейт знову досяг нових історичних максимумів.

Після першого річного стрибка ціни біткоїна до рівня понад $31 000 у квітні середній тижневий хешрейт зріс майже до 360 EH/s, а у травні повернувся до позначки 330 Eh/s.

Слід зазначити, що з серпня ціна біткоїна не поверталася вище за $31 000, а у вересні навіть ненадовго опустилася нижче за $25 000. Тим не менш ближче до кінця місяця тижневий хешрейт досяг нового історичного максимуму, перевищивши 430 Eh/s.

Вчорашній рекорд було встановлено на ціновому рівні $28 000, що на 12% нижче липневого максимуму.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Після чергового перерахунку складності майнінгу, що відбувся 3 жовтня, цей показник збільшився на 0,35% і досяг також історичного максимуму – 57,32 T.

На видобуток одного блоку потрібно в середньому 9 хвилин 58 секунд.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023