Хешрейт Біткоїна досяг історичного максимуму

Хешрейт Біткоїна досяг історичного максимуму

Показник сягнув позначки 527 EH/s, побивши рекорд, встановлений 15 вересня.

Новий історичний рекорд хешрейту мережі Біткоїна зафіксовано у неділю, 8 жовтня. Відповідні дані подає сервіс CoinWarz.

Хешрейт Біткоїна досяг історичного максимуму
Хешрейт мережі Біткоїна за місяць. Джерело: CoinWarz

Як зазначається, вчорашній показник досяг позначки 527 EH/s, побивши рекорд, встановлений 15 вересня. Проте слід зауважити, що мінімальний за місяць показник був зафіксований 5 жовтня і становить 345 EH/s. Після вчорашнього піку хешрейт знову опустився нижче за 400 EH/s.

Тенденція зростання

За даними аналітиків, у середньостроковій перспективі існує тенденція до зростання показника хешрейту. Наприклад, наприкінці 2022 року середнє тижневе значення хешрейту біткоїна було нижче за 230 EH/s.

Як тільки ціна біткоїна знову почала зростати, що зробило видобуток більш прибутковим, майнери знову почали включати менш продуктивні пристрої і вже за кілька тижнів хешрейт знову досяг нових історичних максимумів.

Після першого річного стрибка ціни біткоїна до рівня понад $31 000 у квітні середній тижневий хешрейт зріс майже до 360 EH/s, а у травні повернувся до позначки 330 Eh/s.

Слід зазначити, що з серпня ціна біткоїна не поверталася вище за $31 000, а у вересні навіть ненадовго опустилася нижче за $25 000. Тим не менш ближче до кінця місяця тижневий хешрейт досяг нового історичного максимуму, перевищивши 430 Eh/s.

Вчорашній рекорд було встановлено на ціновому рівні $28 000, що на 12% нижче липневого максимуму.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Після чергового перерахунку складності майнінгу, що відбувся 3 жовтня, цей показник збільшився на 0,35% і досяг також історичного максимуму – 57,32 T.

На видобуток одного блоку потрібно в середньому 9 хвилин 58 секунд.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024