Складність майнінгу трохи зросла

Складність майнінгу трохи зросла

Після чергового перерахунку цей показник збільшився на 0,35%.

У вівторок, 3 жовтня, відбувся черговий перерахунок складності майнінгу, після якого показник зріс на 0,35%, до 57,32 T. Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

За два тижні на видобуток одного блоку йшло в середньому 9 хвилин 58 секунд, а середній показник хешрейту мережі становить 410,27 EH/s.

Складність майнінгу трохи зросла
Поточні показники складності майнінгу. Джерело: BTC.com.

Що таке хешрейт

Хешрейт мережі – це міра обчислювальної потужності та загальної обчислювальної активності учасників мережі Біткоїна. Він вимірюється у хешах за секунду (H/s) і є кількістю криптографічних обчислень за секунду, виконаних усіма майнерами.

Хешрейт є важливим показником безпеки та стійкості мережі, оскільки він визначає кількість обчислювальних ресурсів, потрібних для успішного майнінгу та підтримки цілісності блокчейну. Вищий хешрейт зазвичай означає більший обчислювальний захист мережі та зменшує ймовірність атаки на блокчейн.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що буде після халвінгу

У квітні 2024 року винагорода майнерів за блок знизиться на 50%, що подвоїть вартість видобутку одного BTC. Нині вона становить близько $15 000, а в майбутньому перевищить $30 000 – вище за поточну ціну одного біткоїна. Зменшення нагороди за здобутий блок удвічі може вплинути на майнінгову галузь.

Однак варто пам'ятати, що історично халвінги супроводжувалися зростанням ціни біткоїна у середньостроковій перспективі. Якщо ціна біткоїна значно збільшується після халвінгу, це може компенсувати зменшення винагороди за блок.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023