Найбільшим майнінговим пулом у світі став AntPool

Найбільшим майнінговим пулом у світі став AntPool

Китайський пул випередив за триденними показниками Foundry USA, видобувши загалом 121 блок.

AntPool став найбільшим майнінговим пулом у світі, обійшовши за триденними показниками Foundry USA. Відповідні дані надав BTC.com.

За останні три дні AntPool раптово збільшив свою потужність хешування, перевершивши Foundry USA у видобутку блоків.

За останні 24 години AntPool здобув 45 блоків (28,48%). Це принесло пулу загалом 292,5 BTC як винагороду за майнінг, що становить понад $8 млн за курсу BTC близько $27 500.

Ці результати вплинули на стан сегмента майнінгових пулів за останні три дні. У результаті AntPool трохи випередив Foundry USA з різницею у два блоки. Згідно з рейтингом AntPool здобув загалом 121 блок (27,44%), а Foundry – 119 блоків (26,98%).

Найбільшим майнінговим пулом у світі став AntPool
Рейтинг найбільших пулів. Джерело: BTC.com

Що потрібно знати про пули AntPool і Foundry

Antpool є дочірньою компанією найбільшого виробника обладнання для майнінгу з Китаю Bitmain. Він був створений у 2014 році й швидко увійшов у топ найпопулярніших пулів для видобутку BTC.

Foundry, підрозділ американської компанії Digital Currency Group, з'явився у 2019 році й одразу ж зацікавив великих інвесторів. На відміну від конкурентів компанія позиціонувала себе як постачальник послуг для інституційних майнерів. Тому її пул Foundry USA останніми роками утримує лідерство у цій сфері.

Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Видобуток BTC соло-майнерами

Попри активний розвиток майнінгових пулів, добувати біткоїни можуть і соло-майнери. Рекордні показники хешрейту не завадили такому майнеру 21 серпня видобути блок 804 135 і отримати як винагороду 6,36 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024