Найбільшим майнінговим пулом у світі став AntPool

Найбільшим майнінговим пулом у світі став AntPool

Китайський пул випередив за триденними показниками Foundry USA, видобувши загалом 121 блок.

AntPool став найбільшим майнінговим пулом у світі, обійшовши за триденними показниками Foundry USA. Відповідні дані надав BTC.com.

За останні три дні AntPool раптово збільшив свою потужність хешування, перевершивши Foundry USA у видобутку блоків.

За останні 24 години AntPool здобув 45 блоків (28,48%). Це принесло пулу загалом 292,5 BTC як винагороду за майнінг, що становить понад $8 млн за курсу BTC близько $27 500.

Ці результати вплинули на стан сегмента майнінгових пулів за останні три дні. У результаті AntPool трохи випередив Foundry USA з різницею у два блоки. Згідно з рейтингом AntPool здобув загалом 121 блок (27,44%), а Foundry – 119 блоків (26,98%).

Найбільшим майнінговим пулом у світі став AntPool
Рейтинг найбільших пулів. Джерело: BTC.com

Що потрібно знати про пули AntPool і Foundry

Antpool є дочірньою компанією найбільшого виробника обладнання для майнінгу з Китаю Bitmain. Він був створений у 2014 році й швидко увійшов у топ найпопулярніших пулів для видобутку BTC.

Foundry, підрозділ американської компанії Digital Currency Group, з'явився у 2019 році й одразу ж зацікавив великих інвесторів. На відміну від конкурентів компанія позиціонувала себе як постачальник послуг для інституційних майнерів. Тому її пул Foundry USA останніми роками утримує лідерство у цій сфері.

Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Що таке пули для майнінгу біткоїнів?
Пули для майнінгу (майнінгові пули, майнінг-пули) біткоїнів — це децентралізован...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Видобуток BTC соло-майнерами

Попри активний розвиток майнінгових пулів, добувати біткоїни можуть і соло-майнери. Рекордні показники хешрейту не завадили такому майнеру 21 серпня видобути блок 804 135 і отримати як винагороду 6,36 BTC.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023