В Омані з'явився майнінговий центр вартістю $370 млн

В Омані з'явився майнінговий центр вартістю $370 млн

Зараз на об'єкті 2000 ASIC-майнерів, але до осені їхня кількість досягне 15 000 одиниць.

В Омані міністерство транспорту, зв'язку та інформаційних технологій за підтримки компанії Exahertz International 13 серпня запустило в роботу об'єкт, призначений для хостингу даних і майнінгу вартістю $370 млн. Про це пише DCD.

Об'єкт розташований у Салалі на площі 312 000 кв. м і спочатку матиме потужність 11 МВт, якої достатньо для роботи 2000 ASIC-майнерів. Очікується, що до жовтня їхня кількість досягне 15 000 пристроїв. Усі майнери, виробником яких є Bitmain Technologies, мають водяне охолодження.

Цей центр є другим у своєму роді, запущеним у країні. Перший було відкрито у листопаді 2022 року. Загальна вартість двох об'єктів становить $740,4 млн.

«Майнінгові центри допоможуть прискорити зростання нашої цифрової економіки та створять нові робочі місця для оманців», – прокоментував міністр Енг Аль Маавалі.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще із майнерів зацікавлений в Омані

Американська майнінгова компанія Crusoe Energy Systems у липні уклала стратегічне партнерство з компанією Unblock, що інвестує в кліматичні проєкти. У межах співпраці буде побудовано факельні установки Digital Flare Mitigation (DFM) на нафтових родовищах в Аргентині.

Сьогодні потужності Crusoe містять понад 120 установок DFM у США, у планах компанії охоплення ринків ОАЕ та Оману.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024