В Омані з'явився майнінговий центр вартістю $370 млн

В Омані з'явився майнінговий центр вартістю $370 млн

Зараз на об'єкті 2000 ASIC-майнерів, але до осені їхня кількість досягне 15 000 одиниць.

В Омані міністерство транспорту, зв'язку та інформаційних технологій за підтримки компанії Exahertz International 13 серпня запустило в роботу об'єкт, призначений для хостингу даних і майнінгу вартістю $370 млн. Про це пише DCD.

Об'єкт розташований у Салалі на площі 312 000 кв. м і спочатку матиме потужність 11 МВт, якої достатньо для роботи 2000 ASIC-майнерів. Очікується, що до жовтня їхня кількість досягне 15 000 пристроїв. Усі майнери, виробником яких є Bitmain Technologies, мають водяне охолодження.

Цей центр є другим у своєму роді, запущеним у країні. Перший було відкрито у листопаді 2022 року. Загальна вартість двох об'єктів становить $740,4 млн.

«Майнінгові центри допоможуть прискорити зростання нашої цифрової економіки та створять нові робочі місця для оманців», – прокоментував міністр Енг Аль Маавалі.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще із майнерів зацікавлений в Омані

Американська майнінгова компанія Crusoe Energy Systems у липні уклала стратегічне партнерство з компанією Unblock, що інвестує в кліматичні проєкти. У межах співпраці буде побудовано факельні установки Digital Flare Mitigation (DFM) на нафтових родовищах в Аргентині.

Сьогодні потужності Crusoe містять понад 120 установок DFM у США, у планах компанії охоплення ринків ОАЕ та Оману.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023