Auradine розробила нову лінійку майнерів

Auradine розробила нову лінійку майнерів

У пристроях Teraflux використовується перший у світі 4-нм кремнієвий чип.

Американська компанія Auradine оголосила про запуск лінійки майнерів біткоїнів Teraflux на базі чипів технології 4-нм. Про це повідомляє GlobeNewswire.

Зазначається, що у сімействі Teraflux використовується перший у світі 4-нм кремнієвий чип для майнінгу біткоїнів, розроблений командою Auradine. Широкий асортимент систем охоплює майнери з повітряним, однофазним і двофазним занурювальним охолодженням. Системи будуть відвантажені замовникам раннього доступу в ІІІ кварталі, а серійне виробництво розпочнеться з ІV кварталу 2023 року.

За останнє десятиліття біткоїн зарекомендував себе як найбільш безпечний та децентралізований цифровий актив, який набув найбільшого поширення. Сьогодні понад 35% світового майнінгу біткоїнів відбувається у США, проте значна частина системних рішень розробляється та виробляється у країнах Азії, що створює ризики для ланцюжка постачань, зумовлені геополітичними й іншими факторами. Крім того, оператори майнінгу розміщуються поблизу джерел енергії у суворих кліматичних умовах, щоб застосовувати невикористану або надмірну енергію.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові пропозиції для майнерів

Компанія Джека Дорсі Block збирається представити повний набір для майнінгу на початку 2024 року. Компанія намагається досягти балансу між економічністю та енергоефективністю.

Дорсі заявив, що хоче зробити максимальний внесок у розвиток Біткоїн-екосистеми не лише шляхом інвестицій, а й беручи участь у розробленні нових продуктів.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024