Auradine розробила нову лінійку майнерів

Auradine розробила нову лінійку майнерів

У пристроях Teraflux використовується перший у світі 4-нм кремнієвий чип.

Американська компанія Auradine оголосила про запуск лінійки майнерів біткоїнів Teraflux на базі чипів технології 4-нм. Про це повідомляє GlobeNewswire.

Зазначається, що у сімействі Teraflux використовується перший у світі 4-нм кремнієвий чип для майнінгу біткоїнів, розроблений командою Auradine. Широкий асортимент систем охоплює майнери з повітряним, однофазним і двофазним занурювальним охолодженням. Системи будуть відвантажені замовникам раннього доступу в ІІІ кварталі, а серійне виробництво розпочнеться з ІV кварталу 2023 року.

За останнє десятиліття біткоїн зарекомендував себе як найбільш безпечний та децентралізований цифровий актив, який набув найбільшого поширення. Сьогодні понад 35% світового майнінгу біткоїнів відбувається у США, проте значна частина системних рішень розробляється та виробляється у країнах Азії, що створює ризики для ланцюжка постачань, зумовлені геополітичними й іншими факторами. Крім того, оператори майнінгу розміщуються поблизу джерел енергії у суворих кліматичних умовах, щоб застосовувати невикористану або надмірну енергію.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові пропозиції для майнерів

Компанія Джека Дорсі Block збирається представити повний набір для майнінгу на початку 2024 року. Компанія намагається досягти балансу між економічністю та енергоефективністю.

Дорсі заявив, що хоче зробити максимальний внесок у розвиток Біткоїн-екосистеми не лише шляхом інвестицій, а й беручи участь у розробленні нових продуктів.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023