Intel припинить випуск чипів для майнінгу

Intel припинить випуск чипів для майнінгу

На такий крок компанія вирішила піти на фоні скорочення загальних витрат.

Компанія Intel припинить випуск чипів лінійки Blockscale, призначених для майнінгу біткоїна. Про це повідомляє The Block.

«Ми продовжимо моніторити ринкові можливості», – наголосив один із представників техгіганта.

Особливості лінійки Blockscale

Лінійка чіпів Blockscale була представлена у квітні минулого року. Серед перших клієнтів Intel були такі компанії, як Block Inc. та Argo Blockchain.

«ASIC Intel Blockscale відіграватиме важливу роль у допомозі компаніям, що займаються видобутком біткоїнів, у досягненні цілей сталого розвитку та масштабування хешрейта в найближчі роки», – сказав генеральний директор підрозділу блокчейн і бізнес-рішень Intel Хосе Ріос під час запуску лінійки.

За останні місяці Intel значно скоротила витрати, зокрема знизила зарплати топменеджерам. У лютому Intel оголосила про намір досягти щорічної економії від $3 млрд до $10 млрд до 2025 року.

Згідно з інформацією Protocol, компанія може отримати мільярди доларів урядових субсидій, призначених для стимулювання зростання у високотехнологічному секторі економіки.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Регуляція майнінгу у світі

На початку квітня ​​підрозділ Digital Currency Group Foundry, який спеціалізується на майнінгу біткоїнів, заявив про припинення надання своїх послуг безплатно.

Компанії-клієнти були повідомлені про це рішення. За останні два роки послуги компанії надавалися безоплатно, що допомогло Foundry USA стати найбільшим майнінг-пулом у світі з часткою хешрейта понад 30%.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024