Казахстан утримався в трійці найбільших світових майнерів

Казахстан утримався в трійці найбільших світових майнерів

Рейтинг країн з майнінгу біткоїнів очолили США та Китай.

Казахстан зберіг за собою статус третьої країни за вкладом потужностей у хешрейт Біткоїна. Про це свідчать дані Кембридзького центру альтернативних фінансів.

Лідером рейтингу є США, чия частка у загальній швидкості хешування склала 37,84%. На другому місці знаходиться Китай з показником 21,11%. А частка Казахстану становить 13,22%.

Рейтинг

Згідно з дослідженням, середньомісячний внесок Казахстану в хешрейт BTC склав 24,8 Ех/с, а частка США та Китаю склала відповідно 71 Ех/с та 39,6 Ех/с.

Хеш

Регулювання майнінгу в Казахстані

Нижня палата парламенту Казахстану нещодавно ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про цифрові активи в Казахстані» та супутні йому поправки. За задумом влади, це стане першим етапом створення правових умов для розвитку повноцінної Біткоїн-екосистеми в країні.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнерів планують зобов'язати ліцензуватись у Казахстані. Згідно з новими поправками, частиною економіки також стануть майнінг-пули. Зокрема, законопроєкти забезпечують зв'язок видобутку та обігу цифрових активів в одну екосистему.

Сьогодні у Казахстані офіційно зареєстровано близько 50 майнінгових компаній.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024