Казахстан утримався в трійці найбільших світових майнерів

Казахстан утримався в трійці найбільших світових майнерів

Рейтинг країн з майнінгу біткоїнів очолили США та Китай.

Казахстан зберіг за собою статус третьої країни за вкладом потужностей у хешрейт Біткоїна. Про це свідчать дані Кембридзького центру альтернативних фінансів.

Лідером рейтингу є США, чия частка у загальній швидкості хешування склала 37,84%. На другому місці знаходиться Китай з показником 21,11%. А частка Казахстану становить 13,22%.

Рейтинг

Згідно з дослідженням, середньомісячний внесок Казахстану в хешрейт BTC склав 24,8 Ех/с, а частка США та Китаю склала відповідно 71 Ех/с та 39,6 Ех/с.

Хеш

Регулювання майнінгу в Казахстані

Нижня палата парламенту Казахстану нещодавно ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про цифрові активи в Казахстані» та супутні йому поправки. За задумом влади, це стане першим етапом створення правових умов для розвитку повноцінної Біткоїн-екосистеми в країні.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнерів планують зобов'язати ліцензуватись у Казахстані. Згідно з новими поправками, частиною економіки також стануть майнінг-пули. Зокрема, законопроєкти забезпечують зв'язок видобутку та обігу цифрових активів в одну екосистему.

Сьогодні у Казахстані офіційно зареєстровано близько 50 майнінгових компаній.

Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Головний цифровий актив продовжує помірне, але впевнене зростання. Дмитро Харьков 29 вересня 2023
SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF Комісія вирішила перенести на січень рішення за заявками від BlackRock, Invesco, Bitwise та Valkyrie. Володимир Гришенко 29 вересня 2023