Казахстан утримався в трійці найбільших світових майнерів

Казахстан утримався в трійці найбільших світових майнерів

Рейтинг країн з майнінгу біткоїнів очолили США та Китай.

Казахстан зберіг за собою статус третьої країни за вкладом потужностей у хешрейт Біткоїна. Про це свідчать дані Кембридзького центру альтернативних фінансів.

Лідером рейтингу є США, чия частка у загальній швидкості хешування склала 37,84%. На другому місці знаходиться Китай з показником 21,11%. А частка Казахстану становить 13,22%.

Рейтинг

Згідно з дослідженням, середньомісячний внесок Казахстану в хешрейт BTC склав 24,8 Ех/с, а частка США та Китаю склала відповідно 71 Ех/с та 39,6 Ех/с.

Хеш

Регулювання майнінгу в Казахстані

Нижня палата парламенту Казахстану нещодавно ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про цифрові активи в Казахстані» та супутні йому поправки. За задумом влади, це стане першим етапом створення правових умов для розвитку повноцінної Біткоїн-екосистеми в країні.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнерів планують зобов'язати ліцензуватись у Казахстані. Згідно з новими поправками, частиною економіки також стануть майнінг-пули. Зокрема, законопроєкти забезпечують зв'язок видобутку та обігу цифрових активів в одну екосистему.

Сьогодні у Казахстані офіційно зареєстровано близько 50 майнінгових компаній.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023