Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Майкл Сейлор більше не голова MicroStrategy, Ledger хоче залучити $100 млн, Гондурас заманює туристів біткоїнами, в Англії футбольний клуб прийматиме BTC, майнери нарощують резерви, Marathon і Canaan будують плани, а Крейг Райт відсудив 1 фунт стерлінгів.

Майкл Сейлор залишає пост СЕО MicroStrategy

Майкл Сейлор йде з посади генерального директора MicroStrategy. З 8 серпня він стане виконавчим головою компанії, а новим СЕО призначений Фонг Ле. Сейлор також залишиться головою ради директорів.

На новій посаді Сейлор зосередиться «на інноваціях та довгостроковій корпоративній стратегії», тобто на подальшій купівлі та зберіганні біткоїна.

Ledger планує залучити близько $100 млн інвестицій

Виробник апаратних гаманців Ledger веде переговори про залучення щонайменше $100 млн в рамках раунду фінансування. За даними джерел, компанія розраховує використати ведмежий ринок та збільшити свою оцінку.

Минулого року Ledger вдалося залучити $380 млн в рамках раунду фінансування Серії C. Компанію тоді оцінили у $1,5 млрд.

У Гондурасі туристичний регіон почав приймати біткоїни

Муніципалітет Санта-Люсіа в Гондурасі інтегрував біткоїн-платежі для розвитку туризму. Спочатку ініціативу Bitcoin Valley поширили на 60 підприємств для тестування проєкту. Надалі географію планують розширити.

За даними Macrotrends, у 2019 році дохід країни від туризму становив $556 млн, а у 2020 році впав до $189 млн. Ситуацію планують виправити за допомогою Біткоїна.

Футбольний клуб «Оксфорд Сіті» почне продавати квитки за біткоїн

Англійський футбольний клуб «Оксфорд Сіті» став партнером платформи CoinCorner, завдяки чому зможе приймати оплату в біткоїнах.

«Оксфорд Сіті» виступає в Південній Конференції - шостому за значимістю турнірі в Англії. Починаючи з 6 серпня, уболівальники за допомогою Lightning Network зможуть придбати квитки на домашні матчі клубу, їжу та напої на стадіоні.

Майнери збільшили резерви біткоїнів до дворічного максимуму

Активи майнерів біткоїна за останній місяць різко зросли. Наразі їх сукупний баланс становить 1 864 430 BTC. Таким чином, резерви майнерів оновили максимум останніх двох років.

Майнери зіштовхнулися з труднощами наприкінці минулого року. Тоді курс біткоїна досяг понад $67 000, після чого розпочав затяжне падіння. Це ускладнило видобуток BTC та призвело до розпродажу активів майнерів. Поточна ситуація може свідчити, що тиск на ринок слабшає, а промисловість починає відновлюватися.

Marathon залучить $100 млн від Silvergate Capital

Майнінгова компанія Marathon Digital Holdings домовилася з компанією Silvergate Capital про відкриття відновлюваної кредитної лінії на $100 млн під заставу біткоїна.

Marathon отримає $50 млн одразу і $50 млн протягом наступних 270 днів. Ставка по кредитній лінії матиме змінний характер і спочатку становитиме 7,25% річних. Угода розрахована на два роки.

Canaan продовжить глобальну експансію

Китайський виробник майнінгового обладнання Canaan, попри ведмежий ринок, продовжить реалізацію планів світової експансії, заявив старший віцепрезидент Canaan Едвард Лу.

За його словами, компанія докладе максимум зусиль для збереження статусу найбільшого у світі виробника обладнання для майнінгу. «У Canaan ми звикли до ринкових спадів і вважаємо їх циклічною проблемою. Ніхто в нашій організації не панікував. Ми знали, що це станеться, і добре підготувалися», - наголосив він.

Суд оцінив репутацію Крейга Райта в 1 фунт стерлінгів

Британський суд відмовився визнавати неправдивими звинувачення у шахрайстві на адресу самопроголошеного творця Біткоїна, австралійського бізнесмена Крейга Райта. При цьому суддя оцінив його репутаційні збитки в 1 фунт стерлінгів.

Райт звернувся до суду у травні 2019 року. Він вимагав визнати наклепом заяви Біткоїн-активіста Пітера МакКормака, який відкрито заперечував, що австралієць є Сатоші Накамото і називав його шахраєм. Суд у своєму рішенні вказав на надання Райтом «свідомо неправдивих свідчень».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024