Майнери збільшили резерви біткоїнів до дворічного максимуму

Майнери збільшили резерви біткоїнів до дворічного максимуму

Майнери повернулися до накопичення BTC після рекордного розпродажу кілька тижнів тому.

Активи майнерів біткоїна за останній місяць різко зросли. Станом на сьогодні їх сукупний баланс становить 1 864 430 BTC, свідчать дані аналітичної компанії CryptoQuant.

Кількість монет на гаманцях майнерів. Це значення вказує на резерв, який майнери ще не продали. Джерело: CryptoQuant
Кількість монет на гаманцях майнерів. Це значення вказує на резерв, який майнери ще не продали. Джерело: CryptoQuant

Таким чином, резерви майнерів оновили максимум останніх двох років. Це може свідчити, що тиск на ринок слабшає, а індустрія починає відновлюватися.

Що було раніше

У майнерів почалися труднощі наприкінці минулого року. Тоді курс біткоїна перевищив $67 000, після чого розпочав затяжне падіння. Це ускладнило видобуток BTC та призвело до розпродажу активів майнерів.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зокрема, минулий місяць для майнерів видався складним та відзначився різким скороченням їхніх запасів. Аналітики CryptoQuant звертають увагу, що, наприклад, кілька тижнів тому майнери за добу продали 14 000 BTC на суму понад $300 млн.

Це був найбільший продаж біткоїнів із січня 2021 року. Майнери продавали активи, щоб урятувати свій бізнес, який перебував у скрутному становищі зокрема і через зростання цін на електроенергію.

Їхні проблеми також відбилися на швидкості хешування та складності майнінгу. І хоча швидкість хешування не поспішає різко відновлюватися, складність майнінгу демонструє зростання вперше за кілька місяців.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024