Як зробити Біткоїн-мітапи більш сімейними

Як зробити Біткоїн-мітапи більш сімейними

Що, якби організатори Біткоїн-мітапів зробили їх цікавішими для наших дружин, чоловіків та дітей?

Як правило, Біткоїн-мітапи бувають двох типів: для Біткоїн-розробників та «плебеїв». У першому випадку програмісти збираються, щоб обговорити технічні напрацювання в екосистемі Біткоїна, і ці обговорення рясніють жаргоном і складними поняттями. В іншому випадку йдеться про зустріч Біткоїн-ентузіастів, які обговорюють поточні події в Біткоїн-індустрії та проводять семінари для новачків. Під час подорожей з моїм чоловіком Скоттом ми відвідали багато зустрічей обох типів.

Однак, нещодавно ми опинилися на зустрічі, яка перевернула наше уявлення про типовий мітап з ніг на голову. Дозвольте мені розповісти вам про цей вечір і, можливо, надихнути провести щось подібне у вашій Біткоїн-групі.

«Цього разу все буде інакше!»

Коли ми зі Скоттом під'їхали до місця проведення мітапу у Вінчестері, штат Вірджинія, біля дверей нас зустріли дві дівчинки, що хихотіли. Вони показали на нас, помахали рукою, а потім побігли всередину. Скотт і я посміхнулися і подумали: «Цього разу все буде інакше!»

Усередині ми знову побачили щось незвичайне. З маленького рояля, що стояв навпроти входу, лунала какофонія барабанних ударів та гучних нот. Ті дві дівчинки, які махали нам рукою біля дверей, з ентузіазмом оголосили: «Зараз буде концерт!»

Вони обидві розсміялися і засовалися на своїх місцях, похитуючи головами з боку в бік у такт музиці.

Організатор заходу Гері Краузе з Біткоїн-клубу Shenandoah підійшов до нас, щоб привітатися.

Він пояснив, що кілька сімей прийняли запрошення на вечір сімейних ігор, і, попри дощ, він сподівався, що явка буде гарною. Поки ми балакали та чекали на прихід гостей, одна з 5-річних дівчаток схопила мене за обидві руки та потягла до передньої частини зали, де вона почала танцювала і робити піруети навшпиньки, високо піднявши руки над головою, утворюючи дугу.

«Повторюй за мною! Ти зможеш!» - підбадьорювала вона мене. Інша дівчинка стукала по піаніно як імпровізований акомпаніатор.

Першою прибула родина з немовлям та 3-річним хлопчиком. Друг сім'ї взяв немовля на руки, ніжно воркуючи та колисаючи його, поки дорослі віталися один з одним. Старший брат малюка підійшов до маленьких дівчаток, які вже перестали виступати, і всі троє миттєво побігли гратися.

Почали приходити інші сім'ї. Більше дітей. Більше галасу. Більше сміху. А ми ще навіть не почали грати в ігри!

«Хотів би я, щоб це були справжні біткоїни!»

Коли привезли піцу і ми всі сіли, я озирнулася і зрозуміла, що на мітапі було більше дітей, ніж дорослих. Вони були різного віку: від 1-річного малюка до 17-річного підлітка.

Ми поставили два ігрові столи. Я не була впевнена, чи це спрацює, адже деякі діти були ще зовсім маленькими. За моїм столом сиділи діти віком від 5 до 9 років. Я пояснила моїй юній аудиторії, як грати в «HODL UP», наскільки це було можливо. На щастя, поряд були двоє батьків, які допомогли пояснити гру своїм дітям. Молодші протрималися недовго: їм швидко набридло слухати правила, і вони попросили дозволу вийти з-за столу. За моїм столом залишилися двоє дорослих та троє дітей віком від 7 до 9 років. За столом Скотта сиділи діти віком від 13 років і старші.

Як зробити Біткоїн-мітапи більш сімейними
Джерело: автор

Гра розпочалася, і діти швидко засвоїли основні поняття. Через кілька роздач вони зрозуміли, що зберігання біткоїна в холодному сховищі – єдиний спосіб захистити свої доходи. Вони грали добродушно і реагували бурхливими вигуками, коли вигравали, і розчарованими зітханнями, коли втрачали свої біткоїни.

Хлопчик, який сидів поряд зі мною, неодноразово вигукував: «Хотів би я, щоб це були справжні біткоїни!» вказуючи на жетони, складені на його картці гаманця. Хіба це не те, що кожен біткоїнер хоче почути від своїх дітей: що вони б охоче ходлили трохи реального біткоїну?!

Як зробити Біткоїн-мітапи більш сімейними
Джерело: автор

За іншим столом, де старші діти грали з кількома дорослими, виграші та програші викликали ще більше емоцій. Їхня гра тривала довше, оскільки кожен гравець був налаштований на перемогу і не поспішав, підбираючи стратегії.

Коли обидві гри закінчилися, діти розійшлися. Старші витягли свої телефони, молодші встали з-за столу і почали бігати по кімнаті, а немовля передали ще одній подрузі сім'ї, яка лежала на підлозі, тримаючи дитину над головою в позі Супермена.

Дорослі, які вивчили ігрову механіку та стратегії під час першої гри, розпочали нову гру, рішуче налаштовані отримати більше біткоїну під час другої спроби.

Дивлячись на те, що відбувається навколо мене, мені здавалося, що я потрапила до зворушливого фільму Hallmark. Що зробило цей вечір по-справжньому незвичайним, це інклюзивність. Сім'ї об'єднувалися, попри хаос. Дітей не просили сидіти тихо та не відправляли до іншої кімнати. Біткоїн у всій його складності був демістифікований за допомогою простої гри в природній сімейній атмосфері. Не було суворих лекцій про те, наскільки погана наша фіатна система, як уряд друкує гроші або що біткоїн має нестабільний курс щодо долара.

Простий, але важливий висновок того вечора полягав у тому, що необхідно зберігати свої біткоїни у холодному сховищі. Жодних лекцій, просто веселий вечір, протягом якого навіть наймолодші гравці засвоїли найважливіші уроки.

Біткоїн призначений для всіх

Повернувшись із Вірджинії, ми зі Скоттом влаштували сімейний захід у парку з нашим Біткоїн-клубом Kentuckiana. Замість того, щоб проводити мітап у пабі, ресторані чи офісі, ми вирішили провести його у місцевому парку, де є дитячий та волейбольний майданчик. Хоча локація трохи ускладнювала прослуховування чудової презентації про Bolt 12 в Zoom, провести зустріч для сімей біткоїнерів було гарною ідеєю. Діти бігали туди-сюди, з дитячого майданчика до столу, за яким сиділи дорослі, і це було нормально. Наше завдання завжди полягає в тому, щоб просто посіяти насіння. Хто знає, чи отримає це насіння достатньо води та скільки часу потрібно, щоб воно проросло? Ми просто повинні пам'ятати, що наша робота – сіяти насіння, особливо що стосується дітей.

Як зробити Біткоїн-мітапи більш сімейними
Джерело: автор

Отже, який можна зробити висновок? Як Біткоїн-зустріч може бути цікавою членам вашої родини? Замість того, щоб батьки кілька годин щотижня чи на місяць проводили на мітапах, що, якби на них була присутня вся сім'я? Подружжя могли б познайомитися між собою, а дітлахи – погратися разом.

Я не кажу, що на всіх Біткоїн-мітапах має бути присутня вся родина. Звичайно, є технічні дебати та обговорення поточних подій, але, можливо, час від часу (раз на квартал чи двічі на рік) сім'ї можуть збиратися разом. Зрештою, Біткоїн призначений для всіх. Ми повинні саджати насіння всюди, починаючи зі своїх будинків та сімей.

Це гостьовий пост Талі Ліндберг, матері, співзасновниці Free Market Kids та ведучої «Orange Hatter: Bitcoin Podcast For Busy Women». Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024
Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Розробники програмного забезпечення Біткоїна працюють над покращенням взаємодії з питань безпеки. Bitcoin Magazine 10 липня 2024