Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА

Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА

Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс».

Канадський репер Обрі Грем, більш відомий під сценічним псевдонімом Дрейк, програв $500 000 у біткоїнах, зробивши хибну ставку на результат фіналу НБА. Про це повідомляє Decrypt.

Артист поставив свої біткоїни на перемогу клубу «Даллас Маверікс» в серії фінальних матчів проти «Бостон Селтікс». Коефіцієнт на перемогу техаської команди був надто високим, оскільки «Даллас Маверікс» вважалася аутсайдером. Якби ставка Дрейка зіграла, він би отримав $875 000, проте вдача була не на боці артиста. Натомість гравці «Бостон Селтікс» здобули титул з вирішальною перемогою 106:88 у п'ятій грі на своєму майданчику.

Історія ставок Дрейка

Це вже не перший великий програш репера. Торік у вересні він поставив також $500 000 у BTC на перемогу Ісраеля Адесаньї у двобою за титул чемпіона UFC проти Шона Стрікленда. Тоді букмекери віддавали перевагу Адесаньї, на якого теж поставив Дрейк. Проте Стрікленд тоді здивував фанатів MMA та здобув упевнену перемогу.

А нещодавно репер поставив свою стандартну ставку у біткоїнах на перемогу «Едмонтон Ойлерз» у фіналі Кубка Стенлі НХЛ. Фінальна серія ще не закінчилася, але попередньо «нафтовики» програють 3:1 у протистоянні з «Флорида Пантерз». Тож велика ймовірність, що і ця ставка Дрейка не зіграє.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Хто з реперів підтримує Біткоїн-індустрію

Тим часом є реп-виконавці, які щиро підтримують Біткоїн-індустрію. Насамперед йдеться про Jay-Z, який через свій фонд ₿trust придбав африканський стартап Qala, що займається навчанням Біткоїн-розробників. За словами співзасновника та директора Qala Бернарда Параха, угода з ₿trust розширить можливості стартапу через розвиток освіти в африканському регіоні.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024