Топ-10 сайтів для біткоїнерів

Топ-10 сайтів для біткоїнерів

Більшість новачків, що цікавляться Біткоїном, шукають інформацію про нього в інтернеті. Але навіщо витрачати час, якщо ми вже знайшли 10 найбільш корисних і актуальних сайтів для тих, хто цікавиться головним цифровим активом.

Академія Сейлора

Сайт Saylor Academy є цінним ресурсом для новачків-біткоїнерів. Платформа пропонує два курси, спеціально розроблені для користувачів мережі Біткоїна. Перший з них має назву «Біткоїн для всіх», який можна знайти у розділі професійного розвитку. Цей курс має на меті ознайомити студентів з принципами, технологією та практичним використанням Біткоїна. Другий курс «Біткоїн для розробників» заглиблюється у технічні деталі, у тому числі методи шифрування, видобутку блоків тощо. Він може слугувати базою для тих, хто цікавиться реалізацією протоколу та розглядає можливість професійно працювати з Біткоїном у ролі розробника.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Стартова сторінка сайту. Джерело: Saylor Academy.

Mempool Space

Mempool Space – це відома платформа для аналізу та візуалізації мемпулу та блокчейну Біткоїна. Вона пропонує інформацію у реальному часі та історичні дані про транзакції, які очікують на підтвердження в мережі. Користувачі можуть переглядати статуси транзакцій, мережеву статистику чи баланс окремих адрес. Крім того, Mempool Space надає інструменти для візуалізації очікуваних блоків і ринку комісій за транзакції. Це особливо корисно для розуміння сучасної екосистеми Біткоїна. Вебсайт є частиною проєкту з відкритим вихідним кодом, розробленого для Біткоїн-спільноти.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Інтерфейс Mempool Space. Джерело: Mempool Space.

Сайт Стефана Лівери

Вебсайт та подкасти Стефана Лівери є цінними ресурсами для Біткоїн-ентузіастів, що забезпечують глибоке занурення в технічні, економічні та соціальні аспекти Біткоїна. Автор регулярно робить інтерв'ю з провідними експертами індустрії: Джеком Дорсі, Адамом Беком, Крістіаном Керолзом, Джеймсоном Лоппом, Сейфедіном Аммусом тощо. Ці дискусії сприяють кращому розумінню основоположних принципів, поточних тенденцій і майбутнього потенціалу Біткоїна. Тож новачок може вивчити основи, а досвідчений користувач - поглибити власні знання. Контент Лівери допоможе зорієнтуватися в екосистемі Біткоїна, оптимізувати стратегії інвестування, майнінгу або використання BTC у повсякденному житті.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Приклад подкасту. Джерело: сайт Лівери.

Сайт Сейфедіна Аммуса

Цей сайт слугує цінним ресурсом для біткоїнерів, адже він пропонує всебічний погляд на актив з економічної точки зору. На ньому представлені фундаментальні книги автора, такі як «Стандарт Біткоїна», «Фіатний стандарт» та «Принципи економіки», які є важливими для розуміння потенціалу Біткоїна як децентралізованої альтернативи сучасній фінансовій системі. Сайт також надає доступ до онлайн-курсів та семінарів, які заглиблюються у теми Біткоїна, економіки та Австрійської економічної школи. До того ж Сейфедін Аммус пропонує власний подкаст, де він аналізує економічні питання та Біткоїн-екосистему з відомими гостями: Тууром Демеєстром, Ендрю Хендерсоном, Наталі Брунелл тощо.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Функціонал сайту Сейфедіна Аммуса. Джерело: сайт Аммуса.

Glassnode

Cайт Glassnode – це блокчейн-платформа для аналізу ончейн-даних, яка надає інформацію про ринок у режимі реального часу. Він особливо корисний для трейдерів та інвесторів, оскільки пропонує детальну інформацію про актив за допомогою метрик, графіків та аналітичних інструментів. Користувачі можуть отримати доступ до необхідної інформації на зразок динаміки біржових коштів, обсягів транзакцій і активності адрес. Таким чином можна приймати більш обґрунтовані торгові рішення. Крім того, сайт пропонує освітні ресурси через Академію Glassnode. Вони допомагають як новим, так і досвідченим інвесторам зрозуміти складні метрики й ринкові індикатори.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Інтерфейс сайту. Джерело: Glassnode.

CoinGecko

Сайт CoinGecko – це комплексна платформа для відстеження курсу BTC, ринкової капіталізації та інших ключових фінансових показників. Він особливо корисний для трейдерів та інвесторів. CoinGecko пропонує глибоке занурення в дані, включаючи рух цін, обсяг торгів, ринкову капіталізацію та багато іншого. Він також відстежує додаткові показники, такі як зростання спільноти й активність розробки з відкритим вихідним кодом. Користувачі можуть налаштовувати сповіщення про ціни, створювати й відстежувати персоналізовані індикатори, а також мати доступ до широкого спектра віджетів та інструментів.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Інформація про BTC на сайті. Джерело: CoinGecko.

LookIntoBitcoin

LookIntoBitcoin – це цінний ресурс для біткоїн-інвесторів та ентузіастів, які прагнуть аналізувати ринкові цикли та дані мережі. Cайт пропонує ряд інструментів та індикаторів, які надають глибоке розуміння ринку біткоїна. Наприклад, такі інструменти, як індикатор вершини циклу Pi й теплова карта 200-тижневого ковзного середнього, дають уявлення про вершини й дно ринку, допомагаючи передбачити значні коливання. Графіки BTC відстежують ціни на біткоїн в режимі реального часу і надають історичні дані, допомагаючи користувачам виявляти тенденції й приймати обґрунтовані рішення.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Мультиплікатор П’юелла. Джерело: LookIntoBitcoin.

BTC.com

BTC.com – всеосяжний ресурс для тих біткоїнерів, хто цікавиться технічними аспектами майнінгу. Він надає детальну інформацію про хешрейт і складність майнінгу, які мають вирішальне значення для розуміння поточних умов та обчислювальних зусиль, необхідних для видобутку нових блоків. Складність майнінгу коригується приблизно кожні два тижні, щоб підтримувати постійний час блоку близько десяти хвилин. Тож як майнери, так і інші учасники можуть краще розуміти останні тренди та стабільність блокчейну. Наприклад, зараз (навіть після халвінгу) майнери продовжують нарощувати інвестиції в обладнання.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Інформація щодо складності майнінгу. Джерело: BTC.com.

BuyBitcoinWorldwide

BuyBitcoinWorldwide – це освітня платформа, яка полегшує купівлю монет. Вона надає вичерпну інформацію про те, як і де купувати, а також про найкращі методи та платформи для придбання BTC у різних країнах. Сайт виділяється своїми освітніми ресурсами, включаючи статті про майнінг, основи Біткоїна, інформацію з оподаткування та загальні фінансові поради. На сайті також є такі аналітичні інструменти, як індекс волатильності біткоїна і калькулятори прибутковості майнінгу. Вони можуть бути корисними для трейдерів і підприємців.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Інтерфейс сайту. Джерело: BuyBitcoinWorldwide.

Bitcoin Magazine Україна

Bitcoin Magazine Україна – це найавторитетніше джерело новин, аналітики та освітнього контенту про Біткоїн українською мовою. Сайт охоплює широкий спектр тем, пов'язаних з Біткоїном: від технічних розробок до ринкових тенденцій. Біткоїнерам пропонуються статті, новини, гайди тощо. Вони допоможуть як новачкам, так і досвідченим інвесторам розібратися в складнощах технології, а також пов’язаних економічних та регуляторних питаннях. На сайті можна ознайомитися з колонками від експертів індустрії та деякими матеріалами з друкованої версії журналу.

Топ-10 сайтів для біткоїнерів
Головна сторінка сайту. Джерело: Bitcoin Magazine Україна.

Підсумки

Наразі у мережі представлено цілу низку високоякісних Біткоїн-сайтів освітнього, аналітичного та розважального характеру. Вони дозволяють поглибити власні знання про Біткоїн, краще зрозуміти його основні характеристики, а також стати членом глобальної спільноти. Хоча перше занурення у «кролячу нору» може бути непростим, зусилля обов’язково будуть виправдані: як інтелектуально, так і фінансово.

Які країни забороняють майнінг та чому Які країни забороняють майнінг та чому У світі низка країн вирішили заборонити майнінг. Уряди цих держав недооцінюють потенціал майнінгу, помилково вважаючи його надто енергомістким. Але за належного регулювання він забезпечує розвиток енергосистем, споживаючи лише надлишки електроенергії.  Володимир Гришенко 23 травня 2024
Bitcoin Pizza Day: легендарне свято біткоїнерів Bitcoin Pizza Day: легендарне свято біткоїнерів Багато хто чув про найдорожчу піцу в історії. Перша купівля реального товару за BTC – надзвичайно важлива подія для Біткоїн-ком’юніті. Вона відкрила шлях до гіпербіткоїнізації. Дмитро Харьков 22 травня 2024
Чому Венесуелі не варто забороняти майнінг Чому Венесуелі не варто забороняти майнінг Спроба побудувати соціалізм обернулася для Венесуели повним фіаско. Суттєво допомогти у розв’язанні економічних проблем міг би майнінг, однак замість стимулювання індустрії, місцева влада хоче заборонити видобуток біткоїнів. Володимир Гришенко 21 травня 2024