Noones допомагає Нігерії після виходу Binance

Noones допомагає Нігерії після виходу Binance

Вихід Binance з Нігерії відкриває можливості для африканських компаній в обслуговуванні місцевого ринку.

Для деяких нігерійців стало шоком, коли криптовалютна біржа Binance оголосила про припинення всіх послуг у Нігерії до 8 березня. Попри пильну увагу регуляторів перед оголошенням, багато хто задумався, як найбільша криптовалютна біржа могла просто зникнути з перспективного ринку. Мене це не шокувало, бо я передбачав це роками. Підприємці на Глобальному Півдні зазнають нападок, а на передньому плані, просто на наших очах, розгортається валютна війна.

Я заснував NoOnes, однорангову платформу для торгівлі біткоїном, розташовану на Глобальному Півдні, тому що передбачав проблеми, з якими зіткнеться криптоіндустрія. Я знав, що це станеться, ще три роки назад, тому що я був генеральним директором біткоїн-компанії, яка базувалася в Сполучених Штатах, і я на власні очі бачив фінансовий апартеїд та всі проблеми регулювання. Американські регулятори створюють правила, які задовольняють жителів Заходу, і не надто дбають про когось іще. Я знав, що обслуговувати африканців та решту глобального Півдня буде все складніше, якщо моя компанія базуватиметься в США. Саме тому я створив NoOnes.

Моїм єдиним виходом було відмовитися від бізнесу на P2P-платформі Біткоїна з більш ніж 10 мільйонами користувачів. Проблеми, які я бачив тоді, зараз стають дедалі помітнішими, але звинувачувати лише уряди – це не вихід. Ми повинні розуміти, під яким тиском перебувають лідери держав, бо лише тоді ми зможемо сісти з ними за стіл переговорів, щоб прокласти новий шлях уперед. Зараз у нас є тільки купка людей, які лають один одного, і це не працює.

Ця війна стосується фінансової системи та можливості контролювати важелі, які вирішують, чиї гроші хороші, а чиї – погані. Підприємці на Глобальному Півдні опинилися у пастці власних ринків, тому їм важко навіть здійснювати платежі чи вести бізнес із сусідніми країнами. Для середньостатистичного африканського підприємця масштабувати бізнес через розширення за межі африканського континенту практично неможливо. І тепер, коли Binance покинула Нігерію, деякі компанії, які тут знаходяться, задумуються, що робити далі.

Щоб мати можливість по-справжньому розкрити потенціал підприємців Глобального Півдня, ми повинні створити середовище, яке дозволить їм процвітати. Це можливо лише якщо ми зробимо те, про що я кажу вже багато років: забезпечимо вільну торгівлю за допомогою вільної грошової системи. Здійснити це буде непросто, і саме тому мені довелося прийняти кілька важких рішень. Мені довелося залишити США, відмовитися від успішної компанії, яку я заснував, і розпочати все спочатку на Глобальному Півдні.

Я знаю, чому Binance була змушена залишити Нігерію, і впевнений, що те саме станеться і з іншими криптокомпаніями в інших країнах. Практично неможливо керувати криптобізнесом або біткоїн-маркетплейсом, який обслуговує Африку з іншого континенту, тому що потрібно бути на місці, щоб бачити проблеми та знаходити рішення. Я знав, що ми не зможемо виконати нашу місію з надання допомоги людям, які не мають банківських рахунків, без прямої присутності на Глобальному Півдні, і тому ми заснували NoOnes саме тут. Binance захотіла підвищити ставки та вернутися додому, але NoOnes цього робити не буде – ми вже вдома.

Я знаю Нігерію та глобальний Південь, тому що я веду тут бізнес уже багато років. Зараз ми живемо та працюємо тут і прислухаємось до того, що нам говорять люди на місцях. Наприклад, ми найняли місцевих африканців, щоб вони займалися модерацією африканців замість американців, і робили це без осуду. Ми не розглядаємо Африку – чи будь-який інший регіон Глобального Півдня, де ми працюємо – як місце для грабунку. Ми бачимо африканців як партнерів та побратимів. Ось чому ми створили нашу партнерську програму: щоб ділитися нашим прибутком з людьми, які є частиною нашого бізнесу.

Я зустрів тисячі технічно обізнаних нігерійських підприємців і знаю, що є причина для такого високого рівня розповсюдження тут біткоїна. Надто довго вони були скуті несправедливою глобальною фінансовою системою, фінансовим апартеїдом, який створює грошові в'язниці та душить економічне зростання. Біткоїн та NoOnes дають цим підприємцям можливість показати, на що вони здатні, коли ринки та гроші вільні. Все, що їм потрібне для зростання, – це рівні умови гри. Їм просто потрібен шанс, шлях до успіху, і коли ми відкриваємо будь-яке вікно можливостей, вони використовують його. Ось чому NoOnes не просто найкраща платформа для покупки біткоїна. Ми робимо все можливе, щоб дати людям можливість змінити життя.

Коли я виступаю по всій Африці й пояснюю, що можливо з Біткоїном та нашою одноранговою платформою, я бачу, як у людей світяться очі. Коли я розмовляю з ними віч-на-віч, я захоплююся їхньою зацікавленістю та діловою хваткою. Наш наступний крок – допомогти цим підприємцям вивести свій бізнес на новий рівень. Ми створюємо продукт, який дасть місцевим підприємцям величезну можливість будувати бізнес у своїй країні для своїх громадян і, зрештою, зберігати прибуток усередині своєї країни.

Попри вихід Binance з Нігерії, тут залишається безліч можливостей. NoOnes створено для цих часів, і ми готові допомогти динамічним та кмітливим нігерійцям, які бачать цінність біткоїна і хочуть бути частиною цієї нової ери процвітання на Глобальному Півдні. Майбутні битви можуть бути важкими, але можливості на цьому континенті, який швидко розвивається, того варті.

Це гостьовий пост Рея Юсефа. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Як правильно поводитися з токенами BRC-20 та Ordinals Прагматичний погляд на проблему Ordinals і токенів у Біткоїні та на те, як розв'язати проблему їхнього використання блокового простору. Роббі Грінфілд 19 травня 2024
Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень Чому Біткоїн – це вкрай потрібне «замороження» для ваших заощаджень З розвитком технологічного прогресу вільний ринок невблаганно рухається до «розбавлення» коштів. Біткоїн – це глибоке «замороження», якого відчайдушно потребують ваші заощадження. Unchained Capital 12 травня 2024
Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Налаштування мультипідпису власноруч чи спільне зберігання з мультипідписом? Рішення перевести біткоїн на самостійне зберігання – це лише перший крок. Власники повинні також вирішити, як вони хочуть захистити свої заощадження: за допомогою єдиного підпису, самостійно створеного мультипідпису чи спільного зберігання. Unchained Capital 12 травня 2024