Секрет популярності Бена Перріна та BTC Sessions

Секрет популярності Бена Перріна та BTC Sessions

Завдяки харизмі артиста і навичкам педагога Бен Перрін став одним з найвідоміших Біткоїн-подкастерів. А його YouTube-канал BTC Sessions тепер знає кожен біткоїнер.

Хто такі Біткоїн-подкастери

Подкастери в Біткоїн-спільноті –це люди, які створюють аудіо- або відеоконтент, присвячений головному цифровому активу. Вони відіграють ключову роль в освіті й інформуванні аудиторії про останні тенденції, новини й інновації у світі Біткоїна. Подкасти зазвичай вміщують інтерв'ю з експертами, аналіз ринкових трендів, обговорення технічних аспектів блокчейну та Біткоїна, а також розповіді про важливі події в індустрії. Таким чином, подкастери сприяють розширенню знань про BTC серед широкої публіки, полегшуючи цим входження нових користувачів у цю сферу.

Одним з найавторитетніших на сьогодні подкастерів є Бен Перрін, творець YouTube-каналу BTC Sessions.

Секрет популярності Бена Перріна та BTC Sessions
Джерело: соцмережа Х.

Хто такий Бен Перрін

Бен Перрін познайомився з Біткоїном ще на початку 2014 року. Докладно вивчивши основи головного цифрового активу, 2016 року він створив YouTube-канал BTC Sessions. Завдяки понад десятирічному досвіду роботи викладачем та артистом, Бен Перрін мав здатність пояснювати складні концепції простими словами. У підсумку аудиторія YouTube-каналу зросла до 176 000 передплатників, а за вісім років він розмістив понад 1400 навчальних відеороликів. Вони містять легкі для засвоєння уроки зі створення гаманця, використання різних застосунків, огляди пристроїв із забезпечення безпеки та багато іншого.

Гостями його подкастів були відомі представники індустрії, такі як Ерік Вурхіз, Трейс Майєр, Артур Хейс та інші.

Секрет популярності Бена Перріна та BTC Sessions
Джерело: соцмережа Х.

Зустрічі у форматі Why Are We Bullish?

Щотижня BTC Sessions організовує тематичні зустрічі Why Are We Bullish? Цей формат є динамічними обговореннями, під час яких учасники діляться своїм оптимізмом щодо Біткоїна та його майбутнього. Тут роблять аналітичні прогнози про зростання та вплив біткоїна як децентралізованої валюти й інвестиційного активу. Учасники обговорюють різні аспекти, такі як технологічні інновації в блокчейні, макроекономічні тенденції, політичні та соціальні зміни, що можуть сприяти зміцненню та розповсюдженню Біткоїна. Цей формат допомагає слухачам поглибити своє розуміння множинних факторів, що впливають на ринкову динаміку біткоїна, і заохочує до більш глибокого роздуму про довгострокову перспективу та потенціал біткоїна як глобальної валюти майбутнього.

Постійний учасник Біткоїн-заходів

Секрет популярності Бена Перріна та BTC Sessions
Джерело: соцмережа Х.

Зазначимо, що ведучий подкасту BTC Sessions Бен Перрін також бере активну участь у різних івентах і заходах. Він виступав у ролі спікера на конференції Bitcoin 2021 у Маямі, де пояснював основні аспекти Біткоїна. Його виступи на конференціях часто охоплюють різні тематики, серед яких технологічні інновації, економічні принципи та стратегії збільшення фінансової незалежності за допомогою головного цифрового активу.

Його участь у Біткоїн-івентах робить значний внесок в освіту та залучення спільноти, стимулюючи більш глибоку й осмислену взаємодію з Біткоїн-екосистемою.

«Біткоінери – це мій народ. Вони моя сім'я. На цьому шляху в мене зав'язалися дуже значущі стосунки з людьми по всьому світу, і часом буває важко не спілкуватися з ними віч-на-віч. У багатьох із нас не так багато друзів і близьких, які поділяють нашу пристрасть, а в деяких випадках ми щодня стикаємося з прямою опозицією до наших поглядів», – заявив подкастер в інтерв'ю Bitcoin Magazine.

Підбиваючи підсумки

Освітні подкасти BTC Sessions відіграють критично важливу роль у формуванні та розвитку Біткоїн-спільноти, надаючи глибокі та доступні знання про Біткоїн, його технологію, економічний вплив та філософські основи. Ведучий Бен Перрін висвітлює широкий спектр тем – від основ роботи з Біткоїном до просунутих аспектів блокчейн-технології, що дозволяє слухачам різного рівня підготовки поглиблювати свої знання та розуміння. Такий підхід сприяє створенню більш обізнаної та стійкої Біткоїн-спільноти, в якій учасники можуть приймати обґрунтовані рішення та брати активну участь в екосистемі Біткоїна. Освітні подкасти BTC Sessions, таким чином, не лише розширюють знання про Біткоїн, а й зміцнюють культурні та ціннісні основи спільноти, формуючи міцну підтримку та розуміння Біткоїна як трансформаційної економічної сили.

Як до кінця зрозуміти Біткоїн Як до кінця зрозуміти Біткоїн Попри те, що у світі є чимало людей, кого можна назвати справжніми Біткоїн-експертами, жоден з них не розуміє всієї глибини Біткоїна. Що ж робить його таким складним і як максимально зануритися у «кролячу нору»? Дмитро Харьков 15 липня 2024
Рікардо Салінас: мільярдер-біткоїнер з Мексики Рікардо Салінас: мільярдер-біткоїнер з Мексики Білл Гейтс, Уоррен Баффет та багато інших мільярдерів виступають проти Біткоїна (принаймні на словах). Але все більше багатіїв не погоджується з ними, обираючи головний цифровий актив. Одним із таких мільярдерів-біткоїнерів є мексиканський бізнесмен Рікардо Салінас. Дмитро Харьков 12 липня 2024
Як японська Metaplanet стала «азійською MicroStrategy» Як японська Metaplanet стала «азійською MicroStrategy» Започаткований компанією MicroStrategy тренд підхопила японська фірма Metaplanet. Внаслідок інтеграції Біткоїн-стратегії її фінансовий стан значно покращився, що свідчить про вірність обраного шляху. Володимир Гришенко 11 липня 2024