Лін Олден: історія видатної біткоїн-стратегині

Лін Олден: історія видатної біткоїн-стратегині

Лін Олден – успішна інвесторка та біткоїн-стратегиня. Попри складне дитинство вона змогла здобути гідну освіту та стати справжньою бізнесвумен.

Хто така Лін Олден

Лін Олден – успішна письменниця, інженерка та біткоїн-інвесторка. Але більшість її знає як незалежну інвестиційну та макроекономічну аналітикиню, яка проводить дослідження, зокрема й для інституціональних компаній.

Вона тонко розуміється на механізмах фінансових ринків та способах їхньої взаємодії з глобальною економікою, що робить її поради дуже цінними для інвесторів різного рівня. Своїми знаннями Лін Олден ділиться через різні платформи, включаючи свій сайт, публікації та соціальні мережі, сприяючи підвищенню фінансової грамотності серед широкої аудиторії.

Окрім наукових публікацій, Лін Олден також входить до ради директорів компанії Swan і є радницею венчурної фірми Ego Death Capital.

Лін Олден: історія видатної біткоїн-стратегині
Джерело: соцмережа X.

Біографія

Лін Олден Шварцер народилася 1990 року в Нью-Джерсі, США, у дуже бідній родині. Відомостей про те, хто був її батьком, немає. Відомо лише, що вона не змогла в дитинстві піти до школи, бо з матір'ю тинялася по кутках для безпритульних, а часом ночувала просто у машині. Зрештою Лін Олден переїхала до свого дядька, який допоміг їй облаштуватися, і здобула гідну освіту: спочатку в Університеті штату Пенсильванія, а згодом – в Університеті Роуена. Переживши важке дитинство, вона усвідомила важливість фінансової незалежності.

Лін Олден змогла отримати ступінь бакалавра з електротехніки та ступінь магістра з інженерного менеджменту з упором на інженерну економіку, системну інженерію та фінансове моделювання. Після навчання вона пішла працювати інженером-електриком до Технічного центру імені Вільяма Дж. Хьюза при Федеральному управлінні цивільної авіації. За десять років Лін Олден пройшла шлях від стажерки до провідної інженерки та керівниці фінансового відділу.

Як зізналася Лін Олден, вона є «завзятою інвесторкою», тому в позаробочий час вивчала ринки та досить успішно вкладала свої заощадження, що допомагало їй отримувати додаткові фінанси. 2010 року вона створила свій перший інвестиційний сайт, який розвивала до 2015 року. Потім, як зізналася Лін Олден, вона продала його великій компанії. У 2016 році вона створила платформу Lyn Alden Investment Strategy, яка зрештою зросла настільки, що до 2021 року Лін Олден довелося залишити свою роботу з управління інженерними системами, аби цілком зосередитися на інвестиціях.

Що потрібно знати про Lyn Alden Investment Strategy

Lyn Alden Investment Strategy пропонує аналітичні огляди та стратегії інвестування, що охоплюють широкий спектр активів, серед яких акції, облігації, біткоїн та інші цифрові активи. Ґрунтуючись на комплексному підході до аналізу макроекономічних трендів і фундаментальних характеристик окремих інвестиційних інструментів, стратегія Лін Олден вирізняється своєю здатністю виявляти недооцінені можливості та ризики у різних економічних циклах.

Підхід Лін Олден до інвестування поєднує довгостроковий аналіз з акцентом на стійкість та ефективність портфеля, що робить її рекомендації надзвичайно цінними для інвесторів, які прагнуть сталого зростання своїх активів у мінливому економічному середовищі. Роботи Лін Олден, представлені на її платформі, є керівництвом для тих, хто шукає обґрунтовані інвестиційні стратегії, засновані на глибокому розумінні глобальних фінансових ринків.

Робота з біткоїн-компаніями

Як інвестиційна стратегиня Лін Олден приєдналася до компанії Swan Bitcoin у 2021 році. Swan Bitcoin є сервісом, призначеним для купівлі та накопичення біткоінів. Він створений для спрощення процесу регулярного інвестування в біткоїн для людей, які не бажають заглиблюватися у складності криптовалютного ринку. Головна ідея Swan Bitcoin полягає в принципі «купи і тримай» (buy and hold).

Також приблизно саме в цей час Лін Олден стала генеральною партнеркою венчурної компанії Ego Death Capital, заснованої в 2021 році Джеффом Бутом, Енді Піттом і Ніко Лечугою. Мета компанії – інвестиції в екосистему Біткоїна та підтримка компаній і проєктів.

Лін Олден допомогла компанії успішно зібрати понад $25 млн у перший свій фонд із подальшими інвестиціями в такі компанії, як Fedi, Breez, Synota, Relai та Wolf.

Технічно Ego Death зробив свою першу інвестицію за два місяці до того, як фонд почав залучати капітал. Фірма інвестувала невказану суму в Fedi, мобільний застосунок, створений кастодіаном Fedimint, метою якого є полегшення покупки цифрового активу для людей.

Broken Money

Лін Олден: історія видатної біткоїн-стратегині
Джерело: соцмережа X.

2023 року вийшла книга під авторством Лін Олден «Зламані гроші» (Broken Money). Ця книга про минуле, сьогодення та майбутнє грошей, а також про те, чому нинішня фінансова система підводить людей.

«Моя мета в цій книзі – допомогти читачеві зрозуміти гроші та дізнатися про їхню історію як з точки зору теоретичних основ, так і щодо практичних наслідків», – описала свою працю Лін Олден.

У книзі «Зламані гроші» Лін Олден досліджувала еволюцію фінансової системи через призму технологій. Вона дає відповіді на запитання: звідки прийшли гроші, яке їхнє майбутнє і що лежить в їхній основі.

У першій частині книги головна увага приділяється минулому та сьогоденню грошей і грошових систем, зокрема розвитку банківської справи.

У другій частині йдеться про розвиток грошей, оскільки згодом вони стають дедалі більш цифровими. Тут вона описує перспективи біткоїна, його переваги порівняно з традиційними фіатними валютами.

Підбиваючи підсумки

Лін Олден – успішна письменниця та інвестиційна стратегиня, що зуміла закріпитися у світі фінансів та інвестицій завдяки глибокому розумінню не лише традиційних активів, а й Біткоїна. Її роботи відрізняються здатністю пояснювати складні економічні концепції ясно та доступно, роблячи їх зрозумілими для широкої аудиторії.

Як письменниця Олден досліджує макроекономічні тренди, фінансові кризи та еволюцію грошей, тоді як її стратегічні рекомендації допомагають інвесторам приймати обґрунтовані рішення з огляду на поточні економічні умови та майбутні перспективи. Її знання, які стосуються Біткоїна, зміцнили її репутацію як однієї з провідних експерток, пропонуючи глибокий аналіз та стратегічне бачення для тих, хто шукає можливості у новій ері цифрової економіки.

Попри важке дитинство, сьогодні статки Лін Олден оцінюються майже в $5 млн, що характеризує її як успішну інвесторку.

Як до кінця зрозуміти Біткоїн Як до кінця зрозуміти Біткоїн Попри те, що у світі є чимало людей, кого можна назвати справжніми Біткоїн-експертами, жоден з них не розуміє всієї глибини Біткоїна. Що ж робить його таким складним і як максимально зануритися у «кролячу нору»? Дмитро Харьков 15 липня 2024
Рікардо Салінас: мільярдер-біткоїнер з Мексики Рікардо Салінас: мільярдер-біткоїнер з Мексики Білл Гейтс, Уоррен Баффет та багато інших мільярдерів виступають проти Біткоїна (принаймні на словах). Але все більше багатіїв не погоджується з ними, обираючи головний цифровий актив. Одним із таких мільярдерів-біткоїнерів є мексиканський бізнесмен Рікардо Салінас. Дмитро Харьков 12 липня 2024
Як японська Metaplanet стала «азійською MicroStrategy» Як японська Metaplanet стала «азійською MicroStrategy» Започаткований компанією MicroStrategy тренд підхопила японська фірма Metaplanet. Внаслідок інтеграції Біткоїн-стратегії її фінансовий стан значно покращився, що свідчить про вірність обраного шляху. Володимир Гришенко 11 липня 2024